Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alakult már másnak is így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakult már másnak is így?

Figyelt kérdés
Hogy valakibe viszonzatlanul szerelmes volt, és a szokásos "legyünk barátok" helyett úgy hozta az élet, hogy megutálták egymast? Én ebben a helyzetben vagyok. Bánt de ez így alakult....
2020. febr. 3. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindegy?

Minek akarnál a közelében lenni, ha úgysem kellesz neki?

Szard le.

2020. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, volt, meg van is így. Engem már nem kavar fel. Valahol mélyen persze fáj is, de úgy vagyok vele, ha ő semmibe vesz és megalázóan viselkedik velem, hát akkor én meg átnézek rajta.
2020. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
(Még) nem utáltuk meg egymást, csak alakoskodunk egymás mellett. Bírjuk egymást, de senki sem közeledik a másikhoz. Ez sem jó.
2020. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Mitől utaltatok egymást? :D

2020. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3# kb naunk is így van.

4# igazából én kezdtem eltávolodni tőle mert nem bírom ki annyira szerelmes vagyok belé és annyira fáj hogy belehalok. Azt gondoltam hogy így könnyebb lesz de nem. Aztán ő megsértődött azon hogy nem beszéltem vele amikor találkoztunk és több hete kerül. Ma pár szót beszéltünk de lett ebből egy vita és nem mondta de éreztem hogy eléggé bele tapostam és amikor írtam neki egy levelet hogy elnézést kérek semmit sem.válaszolt....

Nem bírom ezt ki úgy érzem. Rég kiugrottam volna az ablakon ha a 10.-en laknék... Teljesen egyedül vagyok. Nem tudom hogy kitől és milyen segítséget tudnék kérni hogy fel tudjam azt dolgozni és el tudjam engedni hogy nem.lehet az enyém soha

2020. febr. 3. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Na ki ne ugorj már 🤦‍♀️

Pár hónap múlva röhögve fogod vissza olvasni a kérdéseidet amiket ide kiírtál (tapasztalat). Hányszor éreztem én ezt, hányszor keveredtem ilyen helyzetbe. Igen most fáj, megalázó (vagyis annak rrzed Te) de hidd el elmúlik. Ja, kérdésedre a válasz, szerintem olyan ember nincs akivel ez ne történt volna meg. Mindenkivel megesik hidd el ,és az emberek nagy része túl éli.

2020. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha most lehetne jelentkezni, akkor én bőszen jelentkeznék, hogy itt is ez a szitu.


Ha javasolhatnám senki olyannal ne barátkozz, aki már leültetett téged arra a bizonyos kispadra. Neked nem kell végignézned, hogy épp kivel randizgat/ismerkedik, csak mert nem tudod elengedni. Az elengedés fáj, de idővel jobb lesz. (tök sablonos, de igaz)

Viszont sanyargatni magad, mert nem tudod elengedni...még rosszabb.

2020. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Randizni nem randizik senkivel mert eléggé megégette magát
2020. febr. 5. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmúlik.
2020. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!