Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is alakult így?

Másnak is alakult így?

Figyelt kérdés

Huszonéves koromban sok ismerősöm volt, érdek nélküli társas kapcsolatok.

Most, közel a 40- hez is sok ismerősöm van, akik szinte csak akkor találnak meg, ha szükségük van valamire, vagy segítségre.

Én nem vagyok ilyen, és külön alkalom nélkül is adok ajándékot, ha valakivel találkozom...



2018. jún. 19. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Huszonéves koromban nem kellett még a megélhetésemért güriznem, több szabadidőm volt. Sok ismerősöm volt. Most is vannak ismerőseim, de sokan lecserélődtek, mert már nem abban a városban élek, mint huszonéves koromban, családos is lettem azóta.


Az ismerős nem egyenlő a baráttal. Az ismerős akkor talál meg, ha szüksége van rád, ahogyan te is akkor találod meg ismerőseidet, ha szükséged van rájuk.


A barát az más, az mélyebb kapcsolat.

2018. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt még érdek nélküli barátságom 😃 csak a haverok, felszínes szarok.


Egyedül párkapcsolatom volt olyan, ami valóban őszinte.


25f

2018. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!