Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan alakult ez a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakult ez a kapcsolat másnak is és egy hosszabb idő után náluk ez, hogyan folytatódott?

Figyelt kérdés
Tudom nem voltunk együtt sokat, nem is erre apalozom. De egy olyanra lennék kiváncsi, hogy másnak is volt e már ilyen és ha igen náluk ez, hogyan folytatódott. Barátommal most voltunk együtt 2,5 hónapja, nem sok idő de hatalmas volt a szerelem. Egyik napról a másokra csak úgy elmúlt nála a szerelem. Én olyan voltam vele mint eddig, ugyan úgy foglalkoztam vele, nem adtam indokot se arra, hogy ez nála így alkuljon. Másnak a szakítás utáni folytatás mi volt? Teljes csőd a kapcsolatra ezáltal már el is van temetve vagy később újra felkereste a másik fél mert újra érezte azt a tüzet.

2018. nov. 12. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Ezt úgy hívják fellángolás...ha valóban az volt az ő részéről, nem akarlak elkeseríteni, de sajnos nem fog visszatérni. :(

31N

2018. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem volt szerelmes. Ne agyalj ezen a kapcsolaton sokat mert a végén olyan hibáidat véled felfedezni ami nem is létezik. Vannak ilyenek, túl kell lépmk rajta. Örülj, hogy csak két és fél hónapot vett el az életedből
2018. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!