Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori hogy valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy valakinek nem volt még barátnője ennyi idősen? 27 leszek pár hét múlva

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakori.
2020. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt a Gyakorin ez alapeset.
2020. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor nincs pazarolni való időm
2020. febr. 9. 16:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen azt gondoltam, hogy nem túl gyakori, aztán leesett, hogy de. Általános suliban már 1-1 kivétellel mindenkinek összejött a környezetemben. Gimiben is ez volt a tendencia, az osztályomból minden srác elvesztette a szüzességét is. Aztán odakerültem egyetemre és ledöbbentem... Egy csomó srácnak még sosem volt barátnője és szűz volt.
2020. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért a 28 at remélem nem érem el:)
2020. febr. 9. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakoribb, mint a többség gondolná.
2020. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben csak 1 ilyen pasi van 30 évesen.

Már középsikolában is minden osztálytársamnak volt valakije, 1-2 'csendes fiú' kivételével. Najó meg 2 nagyon duci csaj kivételével. Aztán ahogy facebookon követem az eseményeket, az az 1-2 csendes fiú már eljegyezte a barátnőjét vagy házas (25 évesek vagyunk). A duci lányok is találtak maguknak párt, idősebb korosztályban. Szóval maradt az az 1 db ismerősöm és tudom is,hogy miért.

Nagyon tesze-tosza, önálló életre képtelen srác. Képes évekig egy plátói szerelmen ábrándozni. Bármit kérdezel tőle,mindenre a válasza egy 'nem tudom, talán', tehát full határozatlan és köztudott, hogy a nők szeretik a határozottságot.

Egyszer mesélte nekem,hogy van egy csaj, akivel 2 hónapja chatel egy társkeresőn, de még nem találkoztak. Megkérdeztem,hogy miért nem. A srác azt mondta, hogy nem nagyon volt rá idő (minden hétvégén a gép előtt ült egész nap) és mert messze lakik a csaj. Ez a messze 70 km volt... A srácnak még kocsija is volt. Tehát eléggé tehetetlen, béna volt. Nem csodálom,hogy nem tudott még összeszedni egy csajt.

Kérdező! Neked is lehet valami ilyesmi hibád, azon kéne fejleszteni. Tudsz ilyesmiről?

2020. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az is fontos, hogy miért nem volt még. De igazából nem számít, mert mindenki változik. 24/L
2020. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem sem volt még pedig pár hét és 30 leszek. Pedig elvileg minden adott lenne hozzá, hogy legyen (anyagiak, külső). Nekem mégis az önbizalmam az, ami kb zéró, illetve nincs kiterjedt baráti társaságom, nameg válogatós is vagyok.

Lehet megpróbálok összeszedni egykét alkalmit egyszer...

2020. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég gyakori.

Mellesleg azt is nézzük meg, hány olyan van, aki ugyanúgy nem kell a kutyának sem, csak összejött vmi dagadt tokás nővel, aki nem is tetszik neki, csak hogy legyen már valami, meg ne basztassa a környezete h "miert nincs nőd meleg" vagy stb.

2020. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!