Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetünk egy adott illetőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk egy adott illetőbe 2x is szerelmesek?

Figyelt kérdés
Vagy lényegében még mindig azok voltunk csak elnyomtunk magunkba,nem akartuk beismerni?
2020. febr. 9. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,fellángolhat újból a szerelem. Szakítottatok?
2020. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. 1 éve, de most egyre többet kezdünk beszélni facen.
2020. febr. 9. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom igazi érzelemnek azt, ahol elengedik egymást egy rosszabb időszak vagy vita miatt. Illetve hiába van némi érzelem ha objektíven megnézve nem működik.

Ha valakit szeretsz akkor "harcolsz" érte, nekem elképzelhetetlen volt mindig is, hogy ha valakit csak kicsit is szeretek akkor elengedjük egymást. Ha meg elengedtük az azért volt mert egyáltalán nem működött. Nálatok inkább csak "legyen valaki mellettem, vele végül is nem volt annyira rossz" a dolog motivációja. A szerelem nem így néz ki, hogy valami piti hülyeség miatt szakítottunk, elvoltunk egymás nélkül aztán hopp megint jujj de szeretjük egymást. Amit el tudsz és el akarsz magadban nyomni az nem valós érzelem.

2020. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az exembe én nagyon szerelmes voltam, meg is akartam menteni a kapcsolatunkat, de ő nem akart tenni ezért. Elmojdtam, hogy min kellene változtasson, hogy jobb ember legyen, de ő ugyanúgy inkább továbbra is hülyén viselkedik, amivel saját magának árt a legtöbbet. Így persze, hogy elmúlt a szerelem. Ha viszont pár év múlva találkoznék vele újra, és azt látnám rajta, hogy tényleg megváltozott, más ember lett, és biztosan nem fogja ugyanazokat a dolgokat megtenni velem megint, amiket csinált, akkor lehet, hogy újra bele tudnék szeretni, csak hát akkor ő már nem is ugyanaz az ember lenne tulajdonképpen, és erre elég kicsi az esély, mivel aki ennyire ellenáll a változásnak, azt később sem lesz sokkal könnyebb meggyőzni, talán csak ha jön egy betegség vagy baleset, ami erre rávezeti, de még akkor sem feltétlenül gondolkozik el ezeken az összefüggéseken. Ha viszont ugyanolyan lenne a személyisége még mindig, akkor biztos, hogy inkább lenézném szerelem helyett. Van, hogy valaki mégis szerelmes lesz ilyenkor is újra, de csak azért, mert vágyik arra, ami elmúlt, és ugyanazt is fogja kapni, mint az előző alkalommal, nem fog hosszú távon jobban működni a kapcsolat.
2020. febr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!