Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok olyannal, aki szeret titeket, de nem szerelmes? Közben ti meg halálosan szerelmesek lennétek az illetőbe?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2012. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha szimpla szeretetre vágynék, akkor igen.. de szerintem az nem az igazi. ha kapcsolat, akkor legyen szerelem.
2012. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mit csinálnátok, ha minden nap azzal kéne szembesülnötök, hogy ő emiatt sokkal kevésbé lelkes? Hogy látszik rajta, hogy nincs annyira oda? Szeret, meg jól érzi magát, de sose látod a szemében a vágyat, szerelmet?:( Hogy igazából te sokkal többet adsz érzelmileg is a kapcsolatba?
2012. nov. 1. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
ha akarna engemet akkor lennék vele. ha nem nem
2012. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már régi a kérdés, de én ugyanebben a cipőben jártam. Nem bírtam elviselni, hogy én jobban szeretem őt, mint ő engem és szakítottam.
2018. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!