Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csókból meg lehet állapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókból meg lehet állapítani, hogy szerelmesek vagyunk-e az illetőbe?

Figyelt kérdés
Szóval van olyan,hogy megcsókolok valakit akibe nem vagyok szerelmes és nem jó vele a csók csak azzal akivel járok,vagy ez lényegtelen ?
2011. júl. 18. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát végül is leírtad a lényeget. A csók amúgy is egy intimebb dolog, amihez azért kell érzelem, mert csak úgy jó igazán. És ha azt érzed, hogy a csókjával elvarázsol, mint engem a barátnőm, akkor igen, szereted az illetőt.
2011. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok maradi de felénk nem szokás a párunkon kívül mást csókolgatni. Nekem személy szerint kell, hogy érzelmi háttere legyen a dolognak, hiszen ez már egy bensőséges gesztus. Csak úgy minden jött-ment emberkével nem nagyon kellene csókolózni. De ismét elmondom, lehet, hogy én vagyok régimódi.
2011. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Úgy gondolom, hogy ha egyre jobban kívánod a csókjait utána, vagy legszívesebben örökké ott csüngnél az ajkain, akkor szerelmes is vagy az illetőbe. Én és a párom ezt "sós víz" reakciónak hívjuk. Tudod, mert ha ezt iszod, csak még szomjasabb leszel. De szerintem még fontosabb jel, hogy nem csak azt akarod, hogy neked legyen jó a csók, hanem ezzel neki is örömet akarsz okozni.
2011. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg, 2. válaszoló! Szerintem nem vagy régimódi. Vagy ha igen, akkor én is. Végül is ez a csók lényege- hogy szerelemből jön.
2011. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem volt olyan hogy járogattam egy sráccal és mikor csókolóztunk, egyszerűen nem tudtam kizárni a külvilágot. Nagyon jól csókolt, de minden hülyeséget meghallottam, elkezdett viszketni az orrom, máshol járt az eszem...

Aztán rájöttem hogy egy kezdeti rossz érzésem beigazolódott és csak szórakozott velem.


Mostani párommal viszont teljesen belefeledkezek. :)

Szóval igen, lehet mérvadó!

2011. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DakotaDamon ***** válasza:
Van/volt egy srác, akit nem tudtam hova tenni... vagyis tudtam, hogy hányadán állunk, de végül... Egy csókból, az utolsóból jöttem rá, hogy szeretem.
2011. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég egy pillanatnyi elmezavar plusz némi vonzalom az egyén iránt. :D Egy ismerősömmel ennyi volt csak, spontán akadtunk egymásra egy bulin, viszont nagyon jó volt vele a csók! (És ezt később ő is mondta.)

De ez nem szerelem. Szóval elég az, hogy kívánd azt a csókot.

20L

2011. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!