Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott, hogy volt 3 éve egy kapcsolatom ami 2 évig tartott.

Nagyon szerettem a lányt, de nem működött már..

Azóta külföldön élek.

Azóta nem volt normális párkapcsolatom, csak ilyen 1-2 éjszakás kaland...náluk nem is éreztem azt, hogy szerelmes tudnék lenni, sőt a 3 év alatt egyszer sem.

Most viszont úgy hozta a sors, hogy elkezdtem beszélgetni a volt középiskolás barátommal.

Teljesen oda vagyok érte, pedig csak messengeren beszélünk és nem találkoztunk 6 éve kb.

Rég nem éreztem már ilyet, sőt talán még soha.🥰

Viszont az a baj hogy van barátja, de érzem hogy nem vagyok közömbös számára, viccelődik, bókol és régen szerelmesek is voltunk egymásba de egyikőnk se tudodd róla . :)

Nem hiszek az ilyen dolgokban, de ha van sors akkor ez az .

A másik probléma, hogy én Angliában ő pedig Skóciában él. Kb 600 km.

Mit tudok tenni annak érdekében hogy tudjunk találkozni?

Valaki volt már hasonló cipőben? Én 24F Ő 23 L



2020. febr. 10. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán vegyél egy vonatjegyet, ha mindenképpen tönkre akarod tenni a kapcsolatát.
2020. febr. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Építsd fel a kapcsolatot, Messenger, hívás, videó hívás, találkozás, érintkezés, csók, szex. Nézd meg hol húzza meg a határokat.
2020. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd pont egy ilyen kölyök kell neki... LOL
2020. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!