Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg annyi ember bukik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyi ember bukik a túlsúlyosakra, mint amennyi túlsúlyos párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit provokálni a kérdéssel, sem megsérteni. Csak számomra hihetetlen, hogy úgy, hogy más az egészséges és más a szépségideál, ennyi ember van együtt túlsúlyosakkal. Tudom, hogy sokaknál nem számít annyira a külső, de valahol mindenkinél számít.
2020. febr. 10. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Sokan a kapcsolatukban híznak el...
2020. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Egyrészt, amit a 2. Ír, másrészt nem csak túlsúlyos emberek vannak párkapcsolatban. Elég kimenni az utcára és körbe nézni. Én több normál alkatú párt látok, mintsem túlsúlyosokat.

Persze azt mondják, mindenki azt látja meg, amit akar.

2020. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2=1
2020. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
A kövérség vissza taszító és igénytelenség látszatát nyújtja nőbe férfiba egyaránt.
2020. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akiket én ismerek, azok jóval a kapcsolatuk előtt is ilyenek voltak. Egy-egy esetben megértem, hogy valakinek ez tetszik, de így tucatjával ez olyan furcsa nekem. De lehet velem van a baj. És nem a kicsit pufi kategóriáról beszélek, hanem erről:

[link]


Azzal a különbséggel, hogy az illetők huszonévesek.

2020. febr. 10. 18:28
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Én is ismerek túlsúlyos párt, de nincsenek a túlsúlyosak túlsúlyban. Legalábbis az én környezetemben. ;)
2020. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem csak túlsúlyosak vannak párkapcsolatban. Nekem csak az a furcsa, hogy akit ismerek és túlsúlyos, az mind kapcsolatban van.
2020. febr. 10. 18:29
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

Hát akkor te így “jártál”. :)

De azért feltételezem nem azt a következtetést vonod le ebből, hogy mert a te környezetedben a túlsúlyosak kapcsolatban vannak, akkor minden túlsúlyos kapcsolatban van. :))

2020. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
én csak a upc-vel vagyok kapcsolatban
2020. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Én nagyon ritkán látok fiatal túlsúlyosakat, akiket ismerek azok is szinglik. Mindenhol bombatestű lányok és izmos fiatal fiúk vannak.
2020. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!