Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek úgy volt fellángolása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek úgy volt fellángolása más ember iránt, hogy élt egy komoly párkapcsolatban, azoktól kérdem?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, és én is erre számítok, hogy ez elmúlt pár hét alatt, ez a fellángolás. És utána mi volt az illető meg te közted, ha utána is kellett találkozzatok? tök ugyanolyan közömbös emberi kapcsolat, mint bárki mással?

(nem történt semmi megcsalás, semmi ilyesmi, csak egy nyilvánvaló oda-vissza szimpátia)


Köszi


2015. júl. 28. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen volt, de ott nem én hanem a másik illetőnek, esetemben a lánynak volt barátja , ami kicsit később derült ki. De sajnos számomra sajnos jó volt a kapcsolatuk elvileg, így próbáltam elkerülni nem összefutni vele, s végül elmúlt ez a fellángolás. Sz**ar érzés volt.
2015. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elhalványult már, bár néha még elő szokott jönni az a bizsergés, de tudom, kihez tartozom, tudom, hogy ez közelében sincs annak, ami a párom és köztem van. nem engedem, hogy beférkőzzön közénk.
2015. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen volt, de mikor megtudtam h a csajnak van barátja akkor már csak hiú ábránd maradt. De szépen elhalványult.
2015. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt, es megszakitottunk minden kapcsolatot egymassal. Egyszer lattuk egymast az utcan, abban minden benne volt....


Ha most talalkoznek vele?Nem tudnek mit mondani, velhetoleg csak atolelne es csokoloznank:-)


Nos, ezert szakitottuk meg a kapcsolatot es nem bantam meg h a ferjemmel maradtam, igy visszanezve az egesz egy elbaltazott otlet volt:-))

2015. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Sosem hoztam a tudomására. Hónapok teltek el, és azóta is hacsak meglátom, kis gombóccá ugranak össze a zsigereim. Ezidő alatt a köszönésen kívül más kapcsolat nem volt közöttünk.

Ha úgy alakulna, talán hülyét is csinálnék magamból. De nem alakulhat úgy. Csak jó lenne, ha elmúlna végre.

2015. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!