Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom dedós kérdés, de ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom dedós kérdés, de ha egy nő átnéz felettem vagy pár másodpercig az szemezésnek minősül? Nem volt semmi érdekes mögöttem én néztem őt közben de nem zavarta

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az is szemezes, ha jobbra néz, miközben te balra vagy.

Te nézted őt, és honnan veszed, hogy nem zavarta? Istenem, persze, kijezdett veled, ennek a jele, hogy szó szerint át néz rajtad 😅😅😅😅 felelmetesek vagytok!

2020. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet,nem volt jegye és attól félt, hogy ellenőr vagy. Nem akart direktben nézni,de azért szemmel tartott😀
2020. febr. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:D
2020. febr. 14. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!