Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitol lesz erdekes es mitol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol lesz erdekes es mitol lesz vonzo egy no a ferfi szemeben?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, plusz érdekled, akkor igazából ha van közös hang is, nyert ügyed van. Ha nem érdekled, teljesen mindegy, hogy nézel ki, vagy mit csinálsz.
2019. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Ahány férfi, annyi fajta ízlés.

Nem lehet ezt így megmondani konkrétan.

Valakinek a hosszú haj az abszolút vonzó egy nőben, meg a kerekebb csípő. Valaki a rövid hajú, vagányabb nőket kedveli. Belsőre ugyanez igaz. Valakinek a pörgös nők tetszenek, akik bármikor benne vannak bármilyen vicces dologban, de valaki meg a nyugodtabb típust kedveli..

ezerféle dolog meghatározza ezeket.

2019. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor érdekes egy nő, ha egy kis őrültséget sugároz a személyisége. Ne legyen fullkattant, pl ne legyen 600 piercing rajta kék hajjal, mert ez inkább mentális problémák meglétét sugallja, de valami extravagancia sugározzon róla.

Ha látok pl egy csajszit pár jó tetkóval, vagy mondjuk egyet, amint pl barnasört szürcsöl, vagy bármi szokatlan, de jó dolog van rajta, mondjuk tűzvörös tépett frizura ugyanolyan színű rúzzsal, mindig arra gondolok, h tök jó lenne dumálni egyet vele.

2019. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár nőről akár férfiról van szó, ha külsőre nem vonzó akkor öltözködhet, kinézhet úgy és viselkedhed úgy ahogy lehet ahogy csak akarja, tökmindegy mert nem fog kelleni a másiknak,
2019. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megtudom cáfolni az utolsót! Egyszer jártam egy sráccal, aki először nem tetszett, nem vonzott meg semmi.. aztán megismertem és halálosan beleestem, onnantól a külseje is tetszett egyre jobban. A személyisége volt az, ami megfogott onnantól meg mindegy volt mindenféle haj, ruha stb.
2019. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!