Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Asszonyok, lányok, tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok, lányok, tetszene ha a párotok Valentin napra meglepne titeket egy gyémántnyakékkel és luxusbundával?

Figyelt kérdés

2020. febr. 13. 16:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Valaki írta a műszőrme bundát, az oké, ha térd alá érő kabát, vagy ha hosszú mellény. Főleg ha hosszú mellény (ujjatlan), akkor kellene. Csak műszőrme legyen, ne igazi, és vagy fehér, vagy fekete vagy szürke, ne emlékeztessen az igazi bundára. Gyémánt nyakék max egy ezüst nyaklánc minimális kis kővel. Ennyi ok, ezért még nem nézném hülyének, mert így ez ízléses. Bár a kabát így is elég drága lehet, de így legalább hordanám.
2020. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
#8-as,nem tartanál mások negatív véleményétől?
2020. febr. 13. 23:38
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Van 4 nyakláncom. (egy ametisztes, egy ,,sárkányos", egy álomcsapdás s egy Nagy-Magyarországos) Ezeket szeretem, s ezeket hordom (néha). Egyik se volt több 1500 Ft-nál.


Az én szememben a gyémántnyaklánc csak felesleges pénzköltés. A luxusbunda dettó.


S ezt mondom úgy, hogy nekem a szülinapom a Valentin nappal egybeesik, így elvileg dupla ajándékot is kérhetnék...


19L

2020. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!