Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a Valentin napról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Valentin napról?

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%
Nincsen parom 13eve,ugyanolyan nap mint barmelyik más,akinek meg van társa az meg kölcse el fel fizetéset,lexarom!Ennyi
2020. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

"Szükség van arra, hogy néha megálljunk, ünnepeljünk, és ne csak a szürke hétköznapok legyenek, ahol egyik olyan, mint a másik."


Egyet értek, de mi ezt évfordulón, házassági évfordulón tesszük. Ezen kívül igyekszünk a hétköznapokon is meglepni a másikat, kifejezni a szeretetet. Bennem elvből ellenállást vált ki, amikor meglátom a sok szívecskét, és az üzletek nyomulását. Bár igaz, hogy mi karácsonykor sem ajándékozunk egymásnak tárgyakat (inkább közös élményt), szóval mi valahogy az egész konzumerista fogyasztói társadalom ellen vagyunk. Összebújni, kettesben lenni pedig máskor is szoktunk, ma nem feltétlenül valentin nap miatt fogjuk tenni.

2020. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Átvett szokás külföldről...
2020. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
hülyeség ha valakit szeretek az év 365 napján törődök vele meg veszek neki ajándékokat
2020. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan nap, mint a többi, csak jónéhányan gondolják, hogy ez egy cukormázzal bevont csokigolyósan édes nap, pedig nem. Fel kel a nap, le is nyugszik, ma jó is, rossz is történik, ugyanúgy, mint bármelyik nap.


A válásnak miért nincs ekkora ünnepnapja? Azért is groteszk ez a nap, mert párhuzamban a lelki betegek védőszentje is Szent Bálint:).

2020. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kaptam virágot, én adtam csokit a férjemnek. Most meg 7 óta kb itt vannak a haverjai és velük beszél. Én meg a szobában. Na ennyi a valentin nap. Én meg elalszom már, bár olyan hangzavart csapnak, hogy nem lehet...
2020. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha nem tolnà az arcomba az internet, meg a reklàmok, el is felejteném hogy létezik. Nagyon túllihegett üzleti fogàs hogy több csokit, macit, viràgot stb adjanak el, semmi több. Aki szereti a pàrjàt,minden nap szereti, és ott vannak a szerelmük ünneplésére az évfordulók, hàzassàgi évfordulók, spontàn meglepetések. Nàlunk legalàbbis így van. 34/N
2020. febr. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%

A valentin nap nem a szerelmesekről szól, hanem a szeretetről. Ez a szeretet ünnepe.

Van anyák napja is, amit érdekes mód mindenki ünnepel, pedig ez is egy átvett szokás ahogy a karácsony, húsvét és kb az összes nagyobb ünnepünk.

És nem hiszem el, hogy a fújjolgok életében nincs minimum egy ember, akit szeretnének, egy családtag, egy barát. Ez a szeretet ünnepe, emberek!

2020. febr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Halál! :O

(Egy virágbolti eladó)

2020. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!