Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek vonzalomból vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzalomból vagy barátságból csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel sajnos nem jöhetünk össze (pedig vonzódunk egymáshoz). Ő mondta, hogy nem lehet köztünk semmi, viszont nagyon kedves velem, odafigyel rám és keresi a társaságom. Nem szexeltünk, nem is feküdnèk így le vele. Beleszerettem, de túl nagy a korkülönbség (15 év). Szerintem emiatt nem akar kapcsolatot, viszont úgy bánik velem, ahogy fentebb leírtam. Mit gondoljak?
2020. febr. 14. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha felmerült, hogy nem lehet köztetek semmi, akkor nyilván vonzalomból.
2020. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Hány éves vagy?
2020. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
A 15 év nem sok, ha pl 20 éves vagy. De ha 15 vagy, akkor igen.
2020. febr. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Ezt akár én is kiírhattam volna. Pont ilyen helyzetben vagyok. Sosem beszél arról mit érez, én meg nem akarok rákérdezni. De néha teljesen úgy érzem szeret, de mivel úgysem lehet semmi , azzal vígasztalom magam, csak szexelni akar.
2020. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Vagy nem akar megbántani, de k*rvára nem jössz be neki, csak emberséges. Nem tart egyenlő félnek egy kapcsolathoz, dolgozd fel.

Ha öreg faxi kell midenképp, van pár itt is, majd írnak.

2020. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Kapcsolat úgyse lesz, de lehet, hogy megdug majd azért. Még vívódik, te meg úgyis addig feszegeted a határokat. Aztán majd bőgsz.
2020. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő, de bunkók vagytok ti.
2020. febr. 15. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak nem naiv kislányok vagyunk. Legalabbis én tuti nem. Tudom, milyen, amikor egy ilyen kislány belém van esve. ;)
2020. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, azért így látatlanba megítélni néhány mondat alapján két idegen ember kapcsolatát pedig elég naivságra utal a részedről. :D
2020. febr. 15. 12:33
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez élettapasztalat. Térjünk erre vissza majd később. ;)
2020. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!