Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

19/Lány

6 évig tartó barátság után, (nekem 5 éves kapcsolatom volt egy fiúval emellett, és nem vettem észre, hogy nem kéne benne maradnom de ahogy mondják a szerelem vak) és végül vele lezártam a kapcsolatunkat, és rájöttem, hogy többet érzek a barátom iránt és ő megmerte tenni a lépéseket ez irányba én pedig a kapcsolatom után 1 hónapig úgy beszélgettem vele mint lehetséges leendő társam, és úgy érzem célba értem, viszont én még érzelmileg instabil voltam és visszatáncoltam az exemhez, ami igen rossz döntés volt, de a kötődés egy 5 éves kapcsolatban elég erős volt még akkor.. ez nem is tartott sokáig, mert kb fél hónapot kínlódtunk még együtt, de elég volt arra hogy a ténylegesen megtetszett és szerethető másik barátom ez időben új barátnőt találjon. És persze az igaz, hogy én hoztam rossz döntést, és engedtem, hogy ez megtörténjen de így tisztán gondolkozva, és ténylegesen kiszeretve az exemből már látom mekkora hiba volt. 1év után úgy gondolom, hogy már beletudnék lépni egy kapcsolatba, viszont a srác családot alapít és már nem tud visszalépni ilyen komoly döntés alól hiszen már gyereke lesz, de biztos információból tudom hogy nem szerelmes a lányba, és a családalapítás sem tervezett dolog volt, csak becsúszott... Kaptam rá utalásokat, hogy még mindig vonzódik irántam, de ez a helyzet már nem olyan, amiből tudna bárki hátrálni, és számomra ez felfoghatatlan egyenlőre, és nem is tudom, mi lenne ebben az esetben a megoldás az érzéseim kezelésére.. Sajnálom az egész dolgot és tudom hogy el kell engedjem de esetleg ha tudnátok véleményt írni, hogy ti mit kezdenétek ezzel a dologgal szívesen meghallgatnám


2019. okt. 2. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elment, tedd túl magad rajta, és keress mást.
2019. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A srác elkötelezte magát, tehát a legokosabb, amit tehetsz, ha szépen békén hagyod. Mikor lehetett volna, akkor nem kellett, most pedig már nem a te dolgod, hogy mi van vele, boldog-e vagy sem. Tanultál az esetből, de ahogy a korod elnézem, még bőven nem kell vénlánynak maradnod.
2019. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!