Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párja van, de nekem tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párja van, de nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Már 1 éve nagyon tetszik, és szerintem ez már az ő réséről is több,mint barátság,ha nem lenne párja szerintem lenne nála esélyem. Viszont már 1 éve párkapcsolatban van,de tudom,hogy nem érzi jól benne magát, nem bánik jól vele a párja,egyszer mesélt nekem róla akkor is csak rosszakat,hogy megint veszekedtek, ott hagyta őt a közös programjuk közepén egy vita miatt stb,de általában nem hozza fel témának a párját,nem beszél róla,hogy vele ment pl nyaralni stb,csak következtetni tudok. Én viszont szerelmes vagyok belé,de etikátlannak érzem,hogy konkrétan lépjek felé addig amíg van párja. Viszont egyfolytában flörtöl velem, ezekbe általában bele szoktam menni. Mit csináljak? Már felőröl,hogy nem léphetek a párja miatt és nem értem miért marad benne egy olyan kapcsolatban,amiben egyértelműen nem érzi jól magát.
2020. febr. 15. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sajnalom de ugy nez ki hogy te csupan a lelki szemetesladaja vagy.
2020. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennek a nőnek van minimális érzelmi intelligenciája, akkor nem fog kihasználni. Ezért nem beszél neked sokat a kapcsolatáról. Beszélj vele sokat, érezze, hogy számíthat rád, de ne rohanj utána. Időnként távolodj el direkt, hogy érzékelje a hiányodat.

Kérdéses, hogy jól mérted-e fel a dolgokat, mert ha nem, akkor hiába csinálsz bármit is.

2020. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

" nem értem miért marad benne egy olyan kapcsolatban,amiben egyértelműen nem érzi jól magát."


Mert valójában jól érzi magát. Van egy kapcsolata, ami ugyan xar, de biztos pont, és mellette ott vagy te kötelezettségek nélküli izgalmi faktornak, hogy flörtölgess és legyezgesd a hiúságát.

2020. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!