Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok a párom haverjába?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve tart, nem tudom kiverni a fejemből bármit is csinálok. Szeretem a párom i, bár mostanában egyáltalán nem szexelünk, ez is lehet jele valamilyen problémának. A havernak nem tudom tetszem-e de mindig nagyon kedves hozzám.

Mit csináljak? Elmúlik ez még?

Nem külsőre tetszik, hanem inkább a személyisége.



2020. febr. 17. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a párodnak ha valóban mély érzelmek kötnek a sráchoz. Ez hosszútávon egyikőtöknek sem jó.
2020. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisztazd h tenyleg szerelem v csak fellangolas e ;)
2020. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

A szex hiánya mondjuk azért van, mert lehet neki is leesett, hogy másba vagy "belezúgva".


Amúgy dönts, de bárhogy is döntesz, a következményeket vállald! Ne próbálj lavírozni a kettő között, hogy "hát ez is kellene, meg az is, meg akkor már minden egyszerre", mert ez nem fog működni.

2020. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két éve tart, akkor nem fellángolás. Amíg találkozol vele nem fog elmúlni.
2020. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szakíts és felejtsd el mindkettőt, tapasztalatból mondom.

Nem részletezném az életem, de már tudom mit kellett volna annak idején tennem. Sok nehézségtől kíméltem volna meg magunkat.

Nekem már mindegy.

De te még "csak" 2 éve vagy ebben, könnyebb túllépned. Szakíts!!!

2020. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le kéne feküdnöd a sráccal, a palidat meg megcsalni.
2020. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!