Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok több mint egy éve a párom haverjába.

Figyelt kérdés

Véletlenül jöttem össze a mostani párommal, de ő nagyon rendes ember. Szeretem is őt, mert mindenben jó. Okos is, gondoskodó,nagyon sok szeretetrt ad, de ott van a haverja, akit úgy érzem nem tudok elengedni. Ő egy nagyon bunkó, flegma és tiszteletlen ember. Kihasználja a lányokat és engem is sokszor megbantott, de ennek ellenére úgy érzem szeretem. Néha elmulik ez az érzés, de aztán visszajön és nehéz leküzdenem. Nem akarom a barátomat elveszítrni, mert hiába szakítanánk, a haverja úgysem akarna már így engem, érthető okokból, és nekem a mostani párom sokat jelent. Viszont sokszor felőröl ez engem.

19/L 21/F és 20/F



2018. jan. 20. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen zárd ki ezt magadból. El fog múlni. Ne találkozz vele, ne foglalkozz vele. Ha pedig a mostani párod úgy érzed nem elég, akkor ne kínozd tovább.
2018. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ahányszor elfelejteném valahogy az életemben feltűnik. Rám ír, vagy meglátom az utcán...
2018. jan. 20. 13:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
"Ő egy nagyon bunkó, flegma és tiszteletlen ember. Kihasználja a lányokat és engem is sokszor megbantott"... Mégis mit szeretsz a haverjában?
2018. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gondold el, hogy ha elhagyod a párod egy értéktelen tagért, aki pár hónapig akar maximum, akkor mit akarsz majd? Visszamenni az elsőhöz. Próbáld meg elfelejteni, mert nem érdemes felrúgni a vonzása miatt egy ilyen kapcsolatot.
2018. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt szerettem meg benne, hogy titokzatos, meg igazából tudom, hogy a lelke mélyén nem rossz ember. És azt is tudom, hogy én basztam el, azért bunkó velem. Ugye elején nem tudtam dönteni melyikkel legyek. De egyszerűen egyik nélkül se akarok lenni.
2018. jan. 20. 14:00
 6/17 A kérdező kommentje:
A szerelem éretlenség?
2018. jan. 20. 14:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
:D Forgasd ki, attól még sz..r ember vagy. Az az éretlenség, hogy szívatod a párod.
2018. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem szivatom, mert mindent megadok neki, amit lehet, csak egyszerűen néha feljön ez az érzés :( és nem tudok szabadulni tőle.... Pedig nagyon szeretnék, mert a mostani tényleg tökéletes.
2018. jan. 20. 14:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek előzővel.

Ne áltasd szegény párodat, jobbat érdemel.

2018. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szakítani a mostanival, megprobalom elfelejteni......
2018. jan. 20. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!