Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti használtátok ezt a taktikát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti használtátok ezt a taktikát férfiak?

Figyelt kérdés

Hogy ha nagyon tetszik egy csaj , elöbb flörtöltetek a kevésbè attraktiv barátnöjével bemelegitésképpen ?

Hogyan alakult ?

Kérlek olyanok ne irjanak , akik ilyet nem tettek nem akarok ezer offot olvasni , hogy ” én nem taktikázom , az nem jó ” stb , tehát csak aki tett ilyet , irjon, megkérem szépen


2020. febr. 18. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem akarok offot írni de tudok két dolgot mondani:

Amikor még szarosak vagyunk akkor ugye sokszor előfordul hogy a haverod küldöd oda egy lányhoz hogy mondd meg neki hogy tetszik nekem. De fordítva is. Nekem volt 2x is hogy egy lány mondta meg hogy a barátnőjének tetszem. Emiatt ezt a dolgot amit kérdeztél én valamiért gyerekesnek érzem. :D


A másik hogy nekem volt már olyan hogy egy csajjal jóba voltam de a barátnőjét alig ismertem de tetszett a kisugárzása és aranyos, kedves lánynak tűnt. Így megkérdeztem a csajt hogy a barátnőjének van-e pasija mert ha igen inkább nem is nyomulok mert csak jobban megtetszik esetleg.

Tehát nem bemelegítettem hanem "felmértem a terepet" ha úgy tetszik. :D


De összességében szerintem mindenféleképpen jobban jársz ha egyből ahhoz mész oda aki tetszik mert másképpen úgy tűnhet szegény leányzónak hogyha nincs ló jó a szamár is.

2020. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Hát velem tettek ilyet és nem jött be. Eleve nem szeretek B terv lenni, de ha a barátnőmről van szó, minden pasi, akivel jártak vagy aki próbálkozott nála, tabu.

Meg amúgy is túl sok sztorit olvasni arról, hogy a pasi a csaj tesójával/barátnőjével kúr félre... Bennem negmarad mindig ez a tüske.

2020. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindenféle taktikát, praktikát használtam már, de ezt pont nem, vagy nem így. Ugyan minek udvarolnék a szép lány csúnya barátnőjének? Olyan volt, h vele beszélgettem, mert volt közös téma, de csak azért h a kiszemelt közelébe kerüljek.
2020. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!