Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes az ember, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes az ember, hogyan gondolkodjon racionálisan?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nálam a kettő nem zárja ki egymást, magas szintű az önismeretem, tudatosan élek és szerelmesen se sokat veszítek az alapból pragmatikus személyiségemből. Ha teljesen irányítani nem is, befolyásolni igenis tudom az érzelmeim, annyira nem nehéz szerintem.
2020. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Eleve nem tudsz józanul gondolkodni, amíg az érzéseid rabja vagy.
2020. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
sehogy, de arra gondolhatsz, hogy csak a tényeket figyelembe véve, mit tanácsolnál, ha egy barátnőd, idegen kérne tanácsot adott esetben
2020. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sehogyan.
2020. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Képzeld el őt 25 év múlva. :)
2020. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!