Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak vele ha megcsókolt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele ha megcsókolt?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen ismerkedtem meg ezzel a nővel. Ő tanulóként kezdte nálunk a pályafutását mikor én már a cégnél dolgoztam.


Egy ideig méregettem de lepattintott, mert kapcsolata van, és talán magamban én is rájöttem hogy házi nyúlra nem lövünk... de bennem az érzés nem múlt el. Hiába hiszi magába lefekszem x nővel, és kavarok fűvel fával.. nem feküdtem le senkivel... egyszerűen jól takarom az érzéseim mint ahogy ő is teszi..


Egész eddig azt hittem utál. Nem tudtam miért dadog előttem. Miért nem szól hozzám akár csak munka miatt is.


Egyik alkalommal kicsit többet ivott a kelleténél, azaz a csapatban senki se rúgott be csak ő mert egyáltalán nem fogyaszt alkoholt, és az első pohár bor után már érezhetően látszódott rajta hogy sok lesz ez neki.. persze 2 után csata részeg lett. Hazavittem.


De a kocsiban, mikor kikellett volna szállni végig a nyakamba ölelkezett, a számat puszilgatta és csókolt volna ha hagyom, mert azt mondta szeret. Szerelmes belém és ne hagyjam még itt.



Hónapokkal ezelőtt volt szerintem nem is emlékszik rá vagy hallgat.. még mindig a barátjával van, vele él..

Gyülölöm azt a férfit és nem tudom rákéne kérdezzek tőle mi volt ez, vagy mit csináljak.


Józanon is tudnia kellene ha szerelmes belém. Nem?


Mit csináljak?

30/F

Lány 23


2020. febr. 18. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettesben vagytok, tisztázd le vele.
2020. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akarja feladni a biztosat a bizonytalanért.
2020. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezzel a szerelemmel akkor ő is tisztában van, nem? Nem csak tudat alatt akkor hanem érzi józanon is a vágyat, szerelmet?
2020. febr. 18. 16:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Teljes szívemből szeretem őt. Próbáltam elfelejteni de nem megy. Annak ellenére se a közösségi oldalakon nem követjük egymást se semmi, nem beszélünk szinte soha. Nem akarok a kapcsolatába bele lépni de egyszerűen a falat tudnám érte kaparni, és itt vagyok 30 éves férfi ... sose gondoltam volna egyszer ennyire megfogok hülyülnu egy nőért.
2020. febr. 18. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha dadog és részegen, amikor ugye eltűnnek a gátlások ilyeneket mondott, akkor azt józanon is pont úgy gondolja. De mivel.nem hagytad, hogy megcsókoljon, gondolom azt hiszi, hogy nem visznzod és szégyelli, hogy elragadtatta magát. Persze, hogy emlékszik.

Tegyél fel.mindent egy lapra, mondd el neki, hogy mit érzel.

Én nem tartom gonosz dolognak, ha elmondjuk az érzéseinket olyannak, aki párkapcsolatban él. Ha erős és stabil az a kapcsolat, akkor nem fogja megingatni egy vallomás, a visszautasítást meg el.kell fogadni. Ha meg már amúgy sem jó az a kapcsolat, akkor nem kár érte, ha meginog.

Szóval keríts sort arra, hogy kettesben legyetek egyszer és hozd szóba azt az estét. Én nem sok esélyt adok az elutasításra, ha minden úgy volt, ahogy leírtad.

2020. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is intézd úgy hogy kettesben maradjatok, mond el neki mit érzel, miért nem csókoltál vissza akkor este. Akár kezdhetnéd azzal, hogy bepótolod azt a csókot, aztán beszélsz.

30N

2020. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Józanon dadog ha velem beszél pedig alapjáraton igen csak nincs baja ha megkell szólaljon. Elég cserfes nőnek ismertem meg.


Akkor este azért gondoltam hazaviszem, mert nem akartam a párja így lássa. Nem akartam bajba kerüljön.


Nem tudom miért állt neki sírni semmi olyant nem mondtam neki de zokogott. A nyakamba kapaszkodott az államat , számat puszilta. Megakart csókolni. Azt mondta szeret, meg milyen szép a szemem de ő úgy szeret ,tényleg mint még senkit. Nehezen mondta el de nem dadogott. Azt józanon szokott.


Mi van akkor ha nem is emlékszik rá?

2020. febr. 19. 07:42
 8/11 A kérdező kommentje:
H9gy szerethetett belém ha párja van?
2020. febr. 19. 07:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Látott már olyat a világ, nem kell meglepődni.
2020. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
velem is kikezdett egy új jövevény csaj még 2018-ban, én hárítottam, mert akkor épp volt bnőm (neki is pasija, még most is vele van), azóta gyűlöl a csaj :D
2020. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!