Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kasszásnő meghódítása így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kasszásnő meghódítása így lehetséges? Amikor már közel vagyok a kasszához, felfekszem hátal a szalagra, és a számban tartok egy piros rózsát. A rózsán egy papíra lenne írva hogy:Szeretlek xy. Egyedi udvarlás lenne.

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9es, azt "komojbaly"-nak kell írni :DD
2020. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11

Na, fogadjunk hogy nekem van igazam! Nálam nagyobb nyelvtannáci nincs felénk! :)

Gyere aztán beszéljük meg négyszemközt ha vagány vagy! :D

2020. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejössz neki majd beméri a vonalkódod :D
2020. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amennyiben szeretnél szemezni utána a biztonsági őrrel a főnökkel és a hatóságokkal egyrészt a szallag utána lehet nem működne másrészt nem higiénikus harmadrészt ez akkor érthető lenne ha már együtt lennétek de így zaklatásnak érződne vagy a pénztárban lévő hölgy kacagna rajtad és nem tudna komolyan venni kb a Zoro film jutna eszébe vagy vmilyen chip n dale fiú és lehet kapóra jönnél neki mert épp nem talált ilyen fiút a leány bucsúztatójához. De ha elfogadsz egy jó tanácsot a rózsát tartogasd randira és felfekvés helyett inkább próbálj nem tolakodóan udvarolni az ilyen akciókat meg hagyd meg mikor már együtt vagy vele mert ezt párok privilégiuma így inkább ijesztő pláne ha nem tetszel a pénztaros holgynek ugy neked is kellemetlen lenne mert ha már együtt lennétek úgy érteném de előtte a főnöktől is engedélyt kéne kérni hogy a termék szallagon a hölgy elé vesd magad. De inkább ne tedd nem vagy te mon cherry termék amit megvehet. Az érzéseket nem tudod megvenni amit meg tudsz venni az nem is érzés.
2020. febr. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja és a penztaros holgy nem xy hanem xx. 😀
2020. febr. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha igy mutatkoznal be inkább tedd szóba.
2020. febr. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A múltkor feltettem a kosarat is s szalagra, szóltak, hogy Csak az árut tegye fel legyen szíves. Szerintem így járnál, rózsát beütik és ennyi.
2020. febr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!