Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaza lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza lehet a barátomnak? Nem is voltam belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Jártam egy lánnyak úgy kb. 1 évig.

Most nem rég, nagyjából egy hónapja szakítottunk.

Én kb. túltettem magam a szakításon. Már nem hiányzik.

Erre a barátom azt vágta a fejemhez, hogy nem is voltam belé szerelmes.

Nem értem miért mondta ezt.

Nem összevesztünk, csak úgy döntöttünk, hogy jobb lesz ha nem járunk tovább. Egyszerűen nem illettünk össze.

Nem ő dobott ki engem, és én sem őt. Csak megbeszéltük és most mindenki megy a maga útján tovább.

Miért mondhatta azt a barátom, hogy nem is voltam belé szerelmes? Szerintetek igaza van?


2020. febr. 18. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nem tudjuk, mivel csak te tudhatod, hogy szerelmes voltál-e belé.
2020. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta mert 1 hónap után már túltetted magad. Hogy mit éreztél, azt csak te tudod és amúgy lényegtelen hogy a barátod mit mond.
2020. febr. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. febr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem minden szakítás kell sokhónapos kínszenvedés legyen, szerintem sokan téveszmékkel élnek ezzel kapcsolatban. A szakítási procedúra máe korábban elindult bennetek, amikor elkezdtetek eltávolodni.

A haverod meg gondoljon amit akar.

2020. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!