Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak játszik velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem vagy érezhet/kezd érezni irántam valamit?

Figyelt kérdés

Olykor nagyon magányosnak érzem magam, ezért sokat leszoktam járni a kocsmába hogy társaságba lehessek. Egy ideje viszont felfigyeltem egy fiúra, akivel szinte sosem beszéltem. Egyik hétvégén mikor bulit tartottak a kocsmába akkor úgy döntöttem hogy elmegyek..És attól a naptól kezdve minden más lett, ugyanis az nap este mikor mással beszélgettem csak úgy odajött és beszélgettünk, mikor később hazaindultunk akkor megálltunk a buszmegállóba és én hátulról átkaroltam ő meg a kezemre rátette a kezét és simogatta a kezemet, és vagy 2 óra hosszáig ugyanabba a pozícióba társalogtunk. Majd mikor a fejem a vállára hajtottam akkor azt mondta hogy milyen kis bújós vagyok, mikor rákérdeztem hogy baj-e akkor csak annyit mondott hogy ez így pont jó!

Amúgy azt észrevettem hogy mindig mosolyog,mindig hosszan nézünk egymás szemébe,mikor átkarolom akkor a kezemre rakja a kezét,és mindig simogatja, mikor kettesbe maradunk akkor mindig feldobott és sokat beszél az életéről.


2020. febr. 19. 00:27
 1/3 A kérdező kommentje:
**Nem is azt mondanám rá hogy fiú, hanem inkább férfi
2020. febr. 19. 00:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem tűnik úgy hogy játszana, de korai még azt is mondani hogy érezne valamit. Kedvel, elvagytok, majd pár értelmes találkozás (randi) után meglátjátok akarjátok-e folytatni együtt.
2020. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Nem török a fejed fölött pálcát de nő létedre nekem fura,hogy a kocsmában töltöd az idődet. (bocs', ha ez nem olyan igazi kocsma)

Az is furcsa,hogy Te kezdeményezel, bár nincs ebben semmi, manapság meg lehet tenni.

A pasik számára viszont vonzóbb ha Ők tehetik meg az első lépést.

Természetesen nem akarlak bántani, még ha bírálóan hangzik amit írok, akkor sem.

De a helyedben nem lépnék tovább, megtetted az első, sőt, második lépést is, hagyd most már,hogy Ő vigye tovább az ismerkedést ha szeretné.

2020. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!