Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy normális udvarlás hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Egy normális udvarlás hogy zajlik?

Figyelt kérdés
A férfi bókol, keresi a társaságom és nem sajnálja az idejét, meg miegymást? Ha a ferfi nem is bókol, akkor nem tetszem neki?

2020. febr. 21. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Sokszor hallom, hogy a csaj nem veszi észre, hogy bejön a pasinak stb.
2020. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Kő kóla?

Meg hát!

-ennyi-

2020. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, bókoltam én már önbizalomhiányos lánynak, aki sose fogadta jól. Egyszer meg kell próbálni aztán ha úgy látom tetszik neki akkor folytatom. Viszont ha időt szán rád akkor valószínűleg tetszel neki. Persze azt nem tudhatod, hogy miért akar jobban megismerni...
2020. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-Szia! Én Grilll3 vagyok.

- Jo csajnak nézel ki! Ki vagy te?

-Girlll3

- Ez jo! Ha már ilyen jol megismerkedtünk, dugunk? Az is jo!!!

2020. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Szia Cica van gazdád?

Szia édes, nem vagy éhes? Van nálam egy győri édes!

Jó a csöcsöd kő kóla?

Szijóka Látom jó génjeid vannak....nemzünk utódokat?

Halika! Belógassam a kukacom?

2020. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Flortoles rajongás figyelmesseg izzik a levego,sok üzenet,meg izgul h jo legyen neked.
2020. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!