Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az, hogy 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 28 éves vagyok és eddig még sosem érdekelt az udvarlás?

Figyelt kérdés
Sosem közelítettem lányhoz, nem udvaroltam mivel úgy éreztem, annyira nem fontos számomra, hogy találjak magamnak egy lányt. Úgy éreztem, hogy nem ér annyit a dolog, hogy most kitegyem magam ilyen kellemetlen játszmáknak mint ami az udvarlás. Volt már nőm néhány, de sosem az én közeledésemből alakult ki. Mindig ők tették meg az első lépéseket. Normális az, hogy valaki nincs annyira kétségbeesve azért, hogy becsajozzon, párt találjon? És az sem érdekel ha sosem lesz senkim?
2017. jún. 18. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem normalis. A multadban keresendo illetve csaladban a valaszt. Ha teged nem zavar mit zavar? Ha meg zavar beszelgess errol erre szakosodott szakemberekkel akik feloldjak benned a gatakat, multbeli feszkokat es akkor elhetsz ugy ahogy akarsz.
2017. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem zavar egyébként? Csak attól tartottam, hogy ez nem normális, mert mindenki a környezetemben be akar csajozni, szexelni meg folyton a nőkön jár az eszük 16-től 40 éves korig. Azt hittem, hogy egy érzelmi fogyatékos személy vagyok, genetikai problémákkal. De ezek szerint, lehet, hogy valamilyen gyerekkori sérülés lesz, mint ahogy minden abnormálisat arra fognak.
2017. jún. 18. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Normálisnak nem normális. De ha téged ez nem zavar és neked ez így jó, szerintem ne foglalkozz vele.
2017. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy magányos leszel, család nélkül, nem lesz, aki hazavárjon, akkor hajrá, senkit sem érdekel, te döntesz az életed felett.
2017. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális, nincs veled semmi baj!
2017. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem zavar ha nem lesz ki hazavárjon, hiszen ma amúgy is siralmas emberi kapcsolatok születnek, mindenféle valós érzelmi kötődéstől mentesek. Nem hinném, hogy oly sokról lemaradnék.
2017. jún. 18. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg hajrá. Űgy sem lehetne téged az ellenkezőjéről meggyőzni, nem is akarlak. Ém több éve boldog vagyok a kapcsolatomban
2017. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7

Ennek szívből örülök. Ha számodra jó, akkor nyilván megéri energiát fektetni bele.

2017. jún. 18. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 most per-pillanat igen.
2017. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!