Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz-e, hogy magunkat kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz-e, hogy magunkat kell szeretni ahhoz, hogy összejöjjön egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert szereted magad, de nem teszel a kapcsolatért semmit, az érdes kevés.


Viszont egy kiegyensúlyozott ember vonzóbb, mint agy olyan, aki nem képes elviselni egy esetleges elutasítást.

2020. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te talán vonzódsz a megkeseredett emberekhez?
2020. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem garancia, és működhet anélkül is, főleg, ha jól nézel ki, de mondjuk úgy, hogy drasztikusan megnöveli az esélyeidet.
2020. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Az ember általában nem véletlenül nem szereti magát. Pontosan azok miatt, amik miatt a pártalálás sem megy neki. Ezeknek a valamiknek kellene változnia, hogy összejöjjön. De egy-két kivételtől eltekintve olyan dolgokról van szó, amik nem változnak.
2020. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy valaki szereti magát, még nem lesz automatikusan társa, bár ez most elég divatos duma, csakúgy, mint a vonzás törvénye.
2020. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már miért lenne csak duma? Mindenki jobban szeret olyanok társaságában lenni, akik derűt sugároznak és önbizalmat. A társkeresésnél ez szerinted utolsó szempont? Nem minden a külső.
2020. febr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csak duma, mert semmi összefüggés nincs aközött, hogy szereted-e magad és kikkel futsz össze. Attól, hogy te értékesnek tartod magad, nem fogsz kevesebb olyannal találkozni, aki teszem azt, a párja mellől ismerkedik. Semmi összefüggés. Nyilván jó, ha valaki derűs, nyitott, de ez nem fog kihatni arra, kiket ismersz meg. Az nem az onszereteten fog múlni, hanem hogy mekkora türelmed van újabb embereket megismerni, randira hívni őket vagy egyáltalán adatlapokat olvasgatni.
2020. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, aki szerint csak duma. Szerintem azért is, mert te hiába fogadod el és szereted magad, attól még a másik nem fog. A kettő között nincs összefüggés.

Mindig úgy gondoltam, ahogy most is, hogy szerencse kell... Olyan embereket láttam megtalálni a boldogságot, olyan helyzetekben/módokon láttam két - mint később kiderült, remekül összeillő - ember egymásra találását, hogy szerencse nélkül semmi esély nem lett volna rá.

Én is szerencsés vagyok az élet sok más területén. Már-már pofátlanul. Sehol nem tartanék anélkül, talán már nem is élnék. Cserébe ezen a területen meg pont nem.

2020. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!