Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy összejöjjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy összejöjjön ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hali, arra lennék kíváncsi ,hogy van egy lány aki nagyon tetszik nekem és most nem arról van szó, hogy szexuálisan felizgat hanem annyira jó a kisugárzása és olyan jól érzem magam mellette. voltak már barátnőim de még ilyet senkinél nem éreztem. Azért fordulok hozzátok ,hogy tudnátok nekem tanácsokat adni, hogy mit kezdjek vele mert nagyon nem akarom elba*ni... Szinte nem is ismerjük egymást párszor beszéltem csak vele... de mégis olyan mintha már találkoztunk volna...fura :D Nem egy társaságban mozgunk szóval elég nehéz a dolog :S előre is köszi a segítséget.

16/F


2010. dec. 10. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Bámuld sokat és mosolyogj rá ha észre veszi. Szerintem így veszi a lapot. Aztán ha úgy látod örül ha lát akkor hívd el valahova. Ha ennyi idősen tényleg volt már több barátnőd akkor nem lehetsz rossz csávó és ha tényleg komolyabban vonzódsz hozzá akkor lehet valami mert látni fogja, hogy mit akarsz. És értékeli majd benned!
2010. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól!
2010. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a szíved érzései szerint cselekedsz - hiszen az megdobbant érte, akkor minden menni fog a maga útján....a válasz benned rejlik, nem mások tanácsain múlik, hidd el sikerülni fog....tudod, jól csak a szívével lát az ember....s ha részéről másként éreznéd a dolgot bármikor is, akkor ne erőltesd, sok sikert és boldog új esztendőt....talán Nektek...együtt...
2010. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél udvarias és (amennyire lehet) önmagad! Udvarolj, bókolj neki, hódítsd meg!
2010. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megfelelek hála az elvárásoknak csak az a gond, hogy ő teljesen más körökben mozog mint én és... nemtudom sajnos elmagyarázni... :S
2010. dec. 29. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Eltudom képzelni, hogy milyen lehet "más körökben mozogni". Én is így voltam. Azt hittem sose vesz észre a kiszemelt srác. És láss csodát! Egyszer csak jön oda hozzám beszélgetni. Már is közelebb kerültem hozzá.

Amúgy meg próbál kicsit közelebb kerülni ahhoz a körhöz. xD

Nem olyan nehéz mint gondolnád. De arra vigyázz nehogy nagyon megváltozz! (Én úgy jártam! Hiányzik a régi énem)

16/L

2011. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!