Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok pasi, hogy képes akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi, hogy képes akkora kompromisszumra, hogy összejöjjön kifejezetten ronda lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem kell bevágni a durcit, fordítva is kérdezhetném (elmondhatod ebből a szempontból is a véleményedet), de most férfi oldalról szeretném megközelíteni a kérdést. A fb-n böngészve, meg a való életben is látok olyan pasikat, akik amúgy közel sem rondák vagy nyikhajok (+180 magasak, férfias alkattal) és mégis olyan csajokkal vannak együtt, akikkel én még alacsony, ronda szűz pasiként sem jönnék össze sohasem. Csak, hogy néhány tulajdonságot említsek:

- erősen kesze-kusza fogak

- hordó test

- leharcolt lófej

- férfiakat meghazudtoló hiányos vagy elhanyagolt haj

Pedig én aztán tényleg nem vagyok válogatós, mert az számomra kvázi egy álomcsajnak számít, aki minden téren eleget tesz az alap esztétikai kritériumnak. Tehát nem egy 175 magas, D kosaras VS modellre gondolok, hanem arra, aki mindenből hozza az átlagosat. De azt látom, hogy tőlem jobb, vonzóbb, férfiasabb pasik is olyan szinten képesek leadni az igényeiket, amit én képtelen vagyok megérteni. Komolyan ennyire kényszerhelyzetben vannak azok a pasik, akik külső tekintetében már nem érik el a felső 5-10%-ot vagy szimplán csak lúzerek, hogy "jobbat" nem tudnak megszerezni? És ne gyertek ezekkel a belső értékekkel, mert igenis a külső az egyik legfontosabb minden pasi számára.



2017. júl. 24. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"És ne gyertek ezekkel a belső értékekkel, mert igenis a külső az egyik legfontosabb minden pasi számára."


Mért teszel fel kérdést, ha megtiltod az értelmes válaszokat, egy ilyen idióta okfejtés által?

2017. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen fekete- fehér a világ. Vannak ilyen fickók, én pl. nem olyan vagyok...
2017. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"akikkel én még alacsony, ronda szűz pasiként sem jönnék össze sohasem." => Na akkor követve a te hozzáállásod, nőd sose lesz, mert az általad vázolt nőkkel egy szinten vagy. Akkor eszerint te sem szabadna, hogy kelljél bárkinek is.

Remélem, nem is fogsz.

2017. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert meglátott benne valamit? Tudom ez számodra elképzelhetetlen.
2017. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván azért mert nem talált jobbat, és unta már a maszturbálást.
2017. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
van akinek ez kell de télleg
2017. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A fizikai megjelenés pusztán egy apró aspektusa a teljes egésznek. Sokkal fontosabb dolgok vannak mint a kinézet, amikben viszont már nem lehet vagy sokkal nehezebb kompromisszumokat kötni. Ilyen belső tulajdonságokra gondolok tudod, vagy magyarázni kell?

De hogy ne csak bölcs legyek.

Nekem számtalan negatív tapasztalatom volt már "reprezentatív" nőkkel kapcsolatban. Ki néz, ki nem néz, hogy nézek ki, miért nem mondod hogy szép vagyok, hosszas készülődés, nulla önirónia, sértődékenység, túl nagy fenék a hiúságnak, megugorhatatlan elvárások, stb.

Akik "rondábbak" bár én inkább átlagosnak hívnám őket azok nyilván elfogadták magukat. Sokkal jobban, mint az imént említett társaik. Nem próbálnak olyat vetíteni, ami nincs. Más, hosszútávon sokkal fontosabb és nem oly múlékony dolgokra összpontosítanak. Sokkal hajlamosabbak az ALÁZATRA, a bizalomra és a támogatásra. Kevésbé önzők.


Tisztelet a kivételnek! Bár ők nem fogják magukra venni. Ugyebár alázat.

2017. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerű. Kereslet-kínálat. A társkereső piacon sokkal több a férfi, mint a nő. Próbáld csak ki! Regisztrálj nőként egy társkereső oldalra. például a randik.hu oldalra, az ingyenes. Nem kell bemutatkozást írnod, fényképet sem kell feltöltened, és a regisztrációd után 1 órával (!) az adatlapod már számos megtekintéssel fog rendelkezni, lesz jónéhány üzeneted, sőt, olyan is lesz, aki kedvencnek jelöl. :-D Na, utána csináld meg ugyanezt férfiként. Várhatsz egy hetet, és ha szeretncséd van, néhányan megnézik az adatlapod. Hogy valaha is kapsz egyetlen üzenetet, arra rendkívül kicsi az esély. Az ember átlag férfi próbálkozik, próbálkozik, próbálkozik, de mivel csak egy a nagyon sok között nem nagyon fog összejönni neki semmi. Aztán megunja, és vagy úgy dönt, hogy egyedül marad, vagy elkezd olyanokra hajtani, akik egy-két kategóriával alatta vannak.
2017. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez relativ.. lehet az adott csávónak full bejön a csaja. Másképp össze se jöttek volna. Ismerek lányokat, akik után csorog minden haverom nyála, én meg tök átlagosnak találom csak, nem is kezdeményeztem náluk. Viszont olyat is ismerek akit lehúznak néhányan, nekem meg bejön. Na meg volt hogy nekem se annyira volt az esetem, viszont megismertem ,és elkezdett vonzani. Be is baszna ha mindenkinek ugyanaz kellene, kihalna a fél emberiség.
2017. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hidd el, van úgy, hogy a vonzó belső vonzó(bb)vá teszi a külsőt is.


amúgy egyszerűbb lenne megkérdezni az érintett férfiaktól, mit látnak a nőben. jobb esetben csak nagyot néznének a kérdés feltevésekor:D

2017. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!