Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képesek volnál meghalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek volnál meghalni a szerelmedért?

Figyelt kérdés

Egy veszélyes helyzetben, feláldozni magadat, hogy Ő élhessen, esetleg mint a Strauss házaspár a Titanicon, együtt halni meg, mert nem tudtok egymás nélkül élni?

Ezen gondolkodtam, és én biztosan a szerelmemmel maradnék a végsőkig.



2020. febr. 24. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Meghalni csak úgy igen.


Valaki másért? Akkor nem biztos, mert akkor nem lennék depressziós és nem akarnék meghalni és úgy jóval nehezebb szembenézni a dologgal.

2020. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Azért tűzbe is mennék, hogy együtt velem jó legyen neki, de ha meghalok, akkor mi lesz? Semmi. Simán mellette lennék egy haláloa betegségben, simán megmenteném, ha bármi mód lenne rá, de nem úgy, hogy tudom, hogy akkor én meg fogok halni
2020. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

De most meghalni együtt vagy helyette?

A gyerekeink meg mesélgessék majd, hogy jaj anyu és apu milyen nemesem haltak meg egymás mellett, de mi meg szülő nélkül nőttünk fel.

2020. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

#3


A kivételt erősíti a Goebbels-házaspár akik után nem maradt egy árva sem...


Igaz ők amúgy is árvák lettek volna, a fatert 100%, hogy halálraítélték volna a nürnbergi perben, az anya lehet megússza egy rahedli börtönnel. Bár nem biztos.

2020. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. A saját életemet semmiért és senkiért nem áldoznám fel, egyedüli kivétel a saját gyerekem lenne.
2020. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Igen meghalnék érte, és nélküle is, ha ő menne el előbb , pl betegség/ baleset, mennék utàna. Egyébként 10 éve vagyunk együtt.:)
2020. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2020. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Most nincs szerelmem, de amikor volt akkor azt mondtam volna hogy igen.


Mostmar nem biztos. Jo kerdes. Inkabb hajlok a nem fele

2020. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekeink vannak, szerintem ilyen helyzetben mindketten tulelesre jatszanank h legalabb egyikonk felnevelje oket.
2020. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha arról lenne szó, hogy együtt meghalni, öreg korunkban, kéz a kézben, akkor inkább ezt választanám, mert nem nagyon tudnék nélküle boldogan élni. Ha az lenne, hogy ő vagy én, akkor nyilván nehezebb a kérdés. Most, hogy babát várok, értelemszerűen az ő élete prioritást élvez gyakorlatilag mindennel szemben, viszont a bűntudattal utána képtelen lennék megküzdeni.


Legnagyobb félelmem egyébként a megözvegyülés. Főleg, ha még fiatalon történik- mert oké, nyugdíjas korunkra már teljesen mindegy, de előtte? Nem hiszem, hogy fel tudnék állni egy ilyen csapás után, és teljes emberként funkcionálni, amiből a lányom is profitálhatna akár. Inkább őt is lehúznám, az meg senkinek se lenne jó.


Szóval arra biztatom a kedves férjem, hogy ha lehet, minden erejével maradjon mellettem még jó 50 évig :D

2020. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!