Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legbolondabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbolondabb dolog amit a szerelmedért tettél valaha?

Figyelt kérdés
Együtt voltatok már? Ha nem, ezzel megfogtad? Vagy nem is tud róla? Vagy semmit nem ért az egész?

2019. jan. 19. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
8 hónapot elbaxtam az életemből. Itt történt a dolog. Eredmény: vaskos, nagy, zsíros nulla.
2019. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. :( hát sajnálom. Az élet nem mákosguba sajnos.
2019. jan. 19. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Alávertem a pasijának, majd elszerettem tőle.
2019. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Köszi kérdező. Aaaa, az élet szép, igazságos. 🙂 😁 😁
2019. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Beszöktem néhány privát buliba, bálba miatta.

F20+

2019. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Felhívtam hogy sürgősen kell rendelésre egy karton Milka csoki, találkozzunk. Persze nem kellett így ehettem egy darabig. Akkor nem sejtette hogy csak azért volt mert kettesben akartam lenni vele. Akkor nem lett belőle semmi, de 2 év múlva összejöttünk. Így utólag vicces mennyi hülyeséget csináltam azért, hogy láthassam, de hát ha szerelmes az ember nem teljesen százas.
2019. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6. Ezt nagyon szeretem :D A Milka ereje.
2019. jan. 19. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal előtte jöttünk össze, megbántottam valamivel. Azt mondta, hogy hazamegy, kicsit szeretne egyedül lenni, gondolkozni. (Egyébként így 2 év után belegondolva nem volt egy nagy dolog, de akkor hatalmas lelkiismeret furdalásom volt miatta.) Éjszaka beszéltünk, jóvá akartam tenni a dolgot, oda akartam bújni hozzá. Csak hát ő is otthon, én is otthon. Mondta, hogy jó lenne együtt lenni, de majd másnap találkozunk, most már nem jön át. Erre jött a zseniális ötlet a fejembe: akkor átmegyek én. Éjjel hajnali 3-kor. Biciklivel. Hétköznap. 15 km kb. 😀 Épségben odaértem amúgy és minden rendbejött, bár mondom, nem volt katasztrófa csak kicsit túlparáztam. Azóta is jót nevetünk rajta, hogy olyan hős szerelmes voltam, hogy még a sárkánnyal is megküzdöttem volna.. Lány vagyok amúgy. (És sokat jelentett neki egyébként.)
2019. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Aranyos :D Na, legalább ez teljesen megérte.
2019. jan. 21. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
megkérdeztem, nem akar-e találkozni. sose voltunk együtt, de sanszos, hogy soha nem is leszünk :) várható volt.
2019. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!