Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már nem tudom magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem tudom magamban tartani és nincs rá más lehetőség a facebookon elmodhatom, megírhatom a Szerelmemnek, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Segíteni fog valamit? Már nem bírom magamban tartani ezt plátói dolgot. Nem érdekel, nem félek ha nem lesz kölcsönös és nem lesz viszonzás, valahogy ki akarom mondani neki. Már nem tudom magamban tartani. Férfi vagyok és szerelmes, évek óta, belé.

2020. febr. 27. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan mit akarsz itt tőlünk megtudni?
2020. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem teljesen igazad van.

Végre egy tökös faszi aki meg meri tenni azt amit mások nem. És tényleg igaz, legalább megtudja hogy mi lesz a végkifejlet.

2020. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Egészen pontosan mit akarsz itt tőlünk megtudni?"


Hogy a facebookon történő szerelem bevallás mennyire lehet szimpatikus, illetve nem szimpatikus manapság a lányok, nők számára?

2020. febr. 27. 17:09
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Hány évesek vagytok? Attól függ... Egy kor után sokkal kínosabb. Sokat mondjuk nem adok neki.
2020. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem megírhatod.N
2020. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Inkább személyesen.
2020. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem lehetne valahogyan találkozni ?
2020. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is inkább személyesen kellene. Ne hozd kellemetlen helyzetbe! Nem tehet róla, hogy nem szerelmes beléd, mind ahogy Te sem, hogy nem vagy szerelmes Mariskába.
2020. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%

Ha ő is ugyanígy érez irántad, akkor teljesen mindegy, hogy mi a módja az érzelmeid bevallásának, örülni fog.

Ha nem így érez, akkor írásban kevésbé kínos visszautasítania.

Mobdd el neki, amit érzel. Lagalább kiderül, hogy ő hogyan érez.

2020. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%

Szintén arra szavazok hogy vald be neki az érzéseid. Így legalább tudni fogod hogy hogyan tovább.


Miért csak plátói ? Van valakije vagy nagy a távolság? Hány évesek vagytok?

2020. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!