Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért pont engem választott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont engem választott?

Figyelt kérdés
Ő az a tipikus szépfiú, akit a fél város ismer. Bárhova mentünk közösen, nem volt egyetlen olyan alkalom sem, hogy 1-2 ismerőse meg ne állított volna bennünket. Nekem barátaim tulajdonképp nincsenek is, csak néhány csaj a melóban, akivel alkalomadtán el tudok beszélgetni. Kismillió lány haverja, ismerőse van, ezerszer szebb lányokat is megkaphatott volna. Kifejezetten rosszul érzem magam, amikor Instagramon meglátom a lányokat, akiket ő követ. Nem mellesleg sokkal tehetősebb is nálam és a családomnál, amit ő is pontosan tud. És akkor még ő kérdezi meg, hogy miért vagyok annyira szégyenlős...
2020. márc. 1. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert arra jó leszel, amire használni fog.
2020. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Üdvözölheted magad, mint a 182.strigulát a dicsőségfalán.
2020. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a második barátnője.
2020. márc. 1. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
#3: Hát persze... :D Ez amúgy a tini kategória?
2020. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

#3


Jó, üdvözölheted magad, mint a 182. és egyben legnaivabb strigula a dicsőségfalán.


Gondolkozz ember, gondolkozz!

2020. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden a külső.

Akárki akármit mond..


Neked még legyen egy kis önbizalmad.


25/F

2020. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Téged (is) választott. Ennyit tudunk. Szerintem ne legyél annyira elájulva tőle, még nem ismered. Most minden szupernek tűnik mint egy lányregényben, nagyot lehet csalódni. Biztos neki is vannak hibái, ki tudja mi derül ki róla. :)
2020. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!