Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hitte azt a férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hitte azt a férfi, hogy ráér és hogy megértem majd?

Figyelt kérdés

Erös vonzalom volt köztunk de sose lépett , amig azt hittem , hogy beképzelem az egészet

Mire lépett mégis addigra úgy tünt , hogy becsajozott már , a szemem elött , most meg azt mondja, mindent benéztem és ö csak emberséges volt a másikkal és segitséget nyújtott



2020. márc. 2. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Sok értelme nincs a kérdésednek, kérdező. Idehánysz egy történetből egy apró töredéket, szigorúan a saját, erősen torzított, szubjektív nézőpontodból megfogalmazva. Ezek után mit vársz tőlünk, válaszolóktól?
2020. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Te is léphettél volna, legközelebb majd teszel valamit és nem a jégkirálynőt játszod.
2020. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem volt önbizalmam
2020. márc. 2. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Az jó, hogy rájössz a probléma okára. Mi a feladatod? Növelni az önbizalmadat, és a következő lehetőséget nem elszalasztani.
2020. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze , mert ilyen egyszeru

Honnan tudni , hogy ezen múlt a dolog ?

2020. márc. 2. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Te ezt a dumát beveszed? Mi abban az emberséges, hogy van egy élettársa, akit a tanfolyamon csal egy kis roma csajjal? Ha a fele igaz annak, amit hónapok óta idehánysz, akkor jó nagy hülyének kell lenned, ha egy szavát is elhiszed.

Azért etet, mert tudja, hogy te is egy strigula leszel, úgyis beadod a derekad.

2020. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!