Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye a legtöbb lány arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a legtöbb lány arra vágyik, (titokban is ) hogy eljöjjön a szőke a herceg és csak őt akarja, vele akarjon házat, gyerekeket, családot?

Figyelt kérdés

Kérlek lányok / nők a korotokat is írjátok oda, legfőképp 25-35 között várok válaszokat, de minden korosztályból jöhet !

Köszönöm !



2020. márc. 2. 02:02
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
Én 25/F.
2020. márc. 2. 02:03
 2/58 anonim ***** válasza:
68%

Nem, azt is akarjuk, hogy megmentsen minket. Ja, és legyen inkább barna.

42 N

2020. márc. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
95%

Én ugyan nem az általad megjelölt korosztályba tartozom (a felső érték felett vagyok egy picivel) de azért örömmel válaszolok. Mégis, ugyan mi másra vágynánk, mint a szőke/barna/vörös hercegre (vagy akár szabólegenyre) aki csak minket akar?

Én legalábbis erre vágytam. Meg is kaptam. Aztán hosszú évek után kiderült, hogy a szép szőke herceg nem is a herceg, hanem a sárkány, aki 7 lakat alatt őrizget a várában. Már csak arra várok, hogy egy óvatlan pillanatban, amikor nem figyel, lemásszak az égigérő paszúlyon és köd előttem, köd utánam...

2020. márc. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
54%
Én biztos nem. Gyereket, házasságot soha nem is akartam. 29 vagyok.
2020. márc. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
64%
Igen ! 21
2020. márc. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 Fruzs33 ***** válasza:
64%

Nem vágytam soha szőke hercegre fehér lovon.

Ez csak álmodozás.

Én arra vágytam,hogy találjak valakit,aki úgy szeret,ahogy vagyok...

Most,hogy másfél éve megtaláltam,nem dobnám el senkiért.

Még valami.Nem voltak soha nagy igényeim,csak annyit vártam el a másiktól,amennyit én is megadhattam neki.

Semmi többet.

Az,hogy van autója engem nem érdekelt.

Az sem érdekelt milyen márkájú kocsija van.

Azt viszont bátran elmondhatom,hogy az "öreglány" (így hívja a kocsiját) többet bírt ki mellette,mint más mellett a BMW meg a villogásra használt luxuskocsik.

2020. márc. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem titokban vàgyom rà, hanem felvàllalva (35).
2020. márc. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen olyan párt akartam, aki csak engem akar, velem akar közös otthont és gyereket. Nem olyat, akinek mellettem még 3 nője van, egyik héten velem, másik héten mással él, és 6 gyereke van 4 anyától. De egy értelmes férfi sem akar osztozkodni a párján, olyan nőt szeretne, aki őt szereti, és nincs még másik 3 pasija, és több gyereke különböző apáktól.
2020. márc. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
90%
A pasik nem erre vágynak?
2020. márc. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
Harcegre nem. Rendes férfira, jó apára.
2020. márc. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!