Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak barátkozni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki most már teljesen összezavart. Ő az a tipikus jófej, poénkodós fajta. Aki viccből is szereti húzni a másikat. Egy hónapja amikor összefutottunk teljesen reflexszerűen megérintettük egymást. Majd találkoztunk kétszer egy csomót beszélgetünk. De skype-on szinte minden nap beszélünk. És igazából nem tudom, hogy csak poénkodik e, vagy komolyan szeretne megismerni. Olyanokat ír, hogy szokott rámgondolni, mert jó lenne közelebbről megismerkedni, meg egyre jobban felkeltem a kíváncsiságát. De közben meg nem lép tovább. Pénteken dumáltunk egy órát a parkolóban, és búcsúzáskor olyan "gyengéden" nézett rám, a nők biztosan tudják, mire gondolok. Teljesen össze vagyok zavarodva, mert ugyan viccnek indult, de én most már kezdek egyre többet érezni iránta, de olyan, mintha ő csak barátkozna. Van ilyen? Hogy tényleg csak beszélgetünk. Ja és a múltkor mondtam hogy nem biztos hogy maradok ezen a munkahelyen, és azt írta, hogy attól még beszélhetünk meg találkozhatunk.
2020. márc. 3. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ne légy Béla! Dobd fel neki,hogy akkor randizzatok!...
2020. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Ezt nem hiszem el.

Mindennap beszélgetnek, közli vele, hogy tetszik és "nem tudja, mit akar".


Mint a régi poén:

Kitakar. Betakar. De hogy mit akar?!

2020. márc. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem bátorítod eléggé szerintem és azért nem lép tovább.

Higgy a női antennáidnak.

Szól a bip-bip? Vagy mást súg?

2020. márc. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a választ. Az antenna kicsit összezavarodott :)

Azt nem mondta hogy tetszem, megkérdezte hogy szoktam e gondolni rá csak úgy a munkahelyen kívül. Én válaszoltam hogy igen szoktam, erre mondta hogy ő is szokott néha gondolni rám.

Szóval itt tartunk. Kicsit patthelyzetnek érzem a dolgot. Nem tudom hogy most nekem kellene e lépnem, vagy hagynom, hogy már csak elhív valahova....

2020. márc. 4. 06:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha találkoztok még, majd kiderül, alakul.
2020. márc. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!