Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám féltékenyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám féltékenyé tenni a barátomat?

Figyelt kérdés
Tulságosan magabiztos nagyon tudja hogy nekem nem kell más, sokan járnának velem de nekem valóban nem kell más viszont az nem tetszik hogy érzi a tutit és lazára vesz engem.
2010. máj. 26. 16:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
30%
Félre kéne dugni több fiúval, felvenni videóra és megmutatni neki.
2010. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha ezt komolyan kérdezed éretlen vagy egy kapcsolatra.
2010. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jujj de jó ötlet! Plusz egy lóval...:S
2010. máj. 26. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Hülye p.csa... Már bocsánat.
2010. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudod vannak nöi taktikák kiváncsi lettem volna 1 2-re! Miért is baj ez?? De mostmár jó lenne ha valaki válaszolna is normálisan!
2010. máj. 26. 16:25
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell mindig együtt lenni vele. Csinálj gyakrabban külön programot, barátnőkkel. De ha átesel a ló túloldalára, akkor búcsúzhatsz. Nem kell hülyének nézni, de egy kapcsolatban a nő irányít, hát légy rafinált.
2010. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Seggf.....már bocsánat!!
2010. máj. 26. 16:27
 8/14 A kérdező kommentje:
Na végre van ki válaszol!! Am Köszi =)
2010. máj. 26. 16:27
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Amikor tudod, hogy kettesben lesztek, kérj meg valakit, hogy hívogasson a mobilodon, de ne vedd fel, csak játszd el, hogy milyen zavarban vagy. Azt fogja hinni, hogy egy másik pasi hívogat. :)


Amúgy ne taktikázz sokat, mert van olyan fiú, akiben nem dolgozik a versenyszellem és inkább keres valaki mást, aki miatt nem kell aggódnia. Sok sikert az arany középúthoz!

2010. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
78%

Butaság szerintem a féltékenykedés csak magadnak csinálod a problémát.

Inkább azt kellene megmutatnod, hogy egy vagány lány vagy és megállsz a talpadon bármi is történik.

Ha úgy érzed lazára vesz téged te is tedd azt, mutasd meg nem félsz attól, hogy egyedül maradsz. A fiúk tisztelik az erős nőket, felnéznek rá. Ez az én tapasztalatom. Nem kell fiúsnak lenni maradj meg "normálisnak".

Az én párom mindig elismeréssel szól arról,hogy tudja bármire képeslennék. (nem rossz értelemben).

Nem érdemes feladni magad egy olyan fiúért aki nem tisztel és becsül annyira, amennyire megérdemelnéd.

2010. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!