Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után leszel szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után leszel szerelmes egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy eleve úgy mész bele, hogy már az vagy? Kinek mennyi idő volt, ha csak később alakult ki? Korra és nemre is kíváncsi lennék.

2020. márc. 7. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Régen én nagyon könnyen szerelembe tudtam esni. Ez igazából olyan pár hét napi kapcsolatot jelent. Manapság már szeretni sem biztos, hogy tudom hogyan kell.
2020. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Exemmel 2 hét is elég volt, a vőlegényem iránt 3 hónapig semmit sem éreztem. Úgy voltam vele, hogy az időnket vesztegetjük a randikkal, mondtam is neki párszor, hogy egyszerűen nekem ez már nem megy. De türelmes volt és nem lett igazam. :)
2020. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem csak ritkán volt olyan érzésem, hogy szerelmes vagyok. Szóval igazán nem is lettem az talán soha.
2020. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha megvan az összhang, sajnos már az elején. Nem látok a rózsaszín ködtől, de mindig megbánom :)
2020. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

igy visszagondolva kb. 2 het szemelyes talalkozas utan, de a netrol mar ismertuk kicsit egymast, de csak leveleztunk, nem cseteltunk. Ez volt az elso pasim.


A masodik szerintem 6-8 hét után, ez ugy fokozatosan jott, nem tudom pontosan.


A férjemmel 6 het utan jott egy fordulopont, amikor beleszerettem :)

2020. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Változó.Volt olyan több évig tartó kapcsolatom ami első látásra bumm volt.Olyan is, ahol sose gondoltam hogy bármi komoly kisülhet belőle aztán hozzámentem:)
2020. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 opened paradise ***** válasza:
46%

Én inkább már úgy megyek bele. Más kérdés, hogy az is egy fajta "szerelem" és teljesen eltérő ettől, ami idővel a kapcsolatban kialakul, ami nem olyan rózsaszín, de sokkal igazibb.


Amúgy nagyon változó. Ember függő. Van, hogy 1 hét, van, hogy hónapok.

2020. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Van hogy egy nap alatt, de van hogy 2hét alatt.

Ez attól függ mennyire vagyok, egy hullámhosszan a másikkal és ő engem mennyire tud meg fogni érzelmileg.

28/N

2020. márc. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én igen, én úgy megyek bele, hogy már az vagyok.

Meg egyébként már előtte is van már az első perctől valami varázslatos vonzalom; valami talán szavakba önthetetlen plusz; tehát valami nagyon plusz, valami nagyon vonzalom. :) Enélkül talán nem is ismerkednék. :)

2020. márc. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
5-os vagyok, ugy gondoltam, hogy az a normalis, hoyg mar csak szerelmesen lepsz kapcsolatba, szoval fel sem merult, hogy ezt pontositani kene, hogy akkor leptunk kapcsolatba, mikor mar szerelmet ereztunk, addig csak randiztunk :)
2020. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!