Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki érti ezt!? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt!? Van egy lány akivel már alakulnak a dolgok, viszont a helyzetet bonyolítja, hogy.

Figyelt kérdés

Van egy német lány aki nagyon az esetem és már alakul is köztünk valami. Már lefekszünk egymással és közölte az egyik este hogy ő szeretne a barátnőm lenni és kimondta hogy szeret:D eddig semmi baj nincs, mintha egy álmom vált volna valóra. A helyzetet bonyolítja, hogy másfél év múlva haza kell mennie, jelenleg a tanulmányok miatt van a városban, ezzel is megbirkóznék, hiszen én is fülig szerelmes vagyok már az első pillanattól kezdve, és szívesen megtanulnám miatta a nyelvet és a többit majd hozza az élet.. nekem is még itthon be kell fejezni az egyetemet..

A probléma másik része ami igazából a kérdésem, hogy személyesen tényleg egy angyal és jobb nőt nem is kivanhattam volna, úgy néz rám mint Rákosi Mátyás a búzára:) viszont telefonon teljesen ignorál, amikor kérdeztem hogy miért nem válaszol csak nagyjából hetente egyszer az üzeneteimre akkor azt felelte hogy nagyon elfoglalt és egyébként is tanul, ezt is megértem mert tudom mennyit kell seggelni, de amikor elérhető akkor sem válaszol és nem azt várom el hogy a nap minden percében beszéljünk csak ha kérdezem hogy mizujs akkor ne 4 nappal később írjon...

Közben meg instagramon posztol. Abszolút még a telefon hívásra sem reagál

Állítása szerint nem sokat használja a telefont de amikor találkozunk mindig a közelében van a teló.

Ami viszont jó dolog talán, hogy mostanában tett fel (miközben szintén nem válaszolt már egy hete) egy közös képünket amit egy randin készített.

Már 3.alkalommal utasította el a randira hívást is. Eddig mindig akkor találkoztunk amikor neki jutottam eszébe, ellenkezőleg mindig leterelt

Viszont tényleg amikor találkozunk akkor olyan mint egy angyal és látom rajta, hogy odáig van értem, szerelmesen kézenfogva sétálunk.. tényleg nem értem

Kívülről nézve ez hogy jön le nektek?

20/f



2020. márc. 9. 05:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen nem szeret írogatni szerintem.
2020. márc. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt szó sincs szerelemről.
2020. márc. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha a hívásra sem reagál, akkor lehet, hogy tényleg elfoglalt.

Túlságosán beépült az életünkbe a telefon és azt hisszük, hogy körülötte forog a világ, pedig van aki hanyagolja amennyire csak lehet. Szerencsére


Találkozzatok. Az a legjobb.:)


#1

2020. márc. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment a zöld pacsi mindenkinek

Igazad van #1 de valahogy meg kell beszélni a következő randit :)

2020. márc. 9. 05:51
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Jó vagy dugni , de ennyi. Ne nagyon tervezz nyelvtanulást ...
2020. márc. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Szó sincs szerelemről, legalábbis a részéről. Ebből nem lesz kapcsolat.
2020. márc. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez se n M szerelem, se nem kapcsolat. Az a S lehet, van valakije.
2020. márc. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Ne nagyon éld bele magad fiú, miért ráz le mindig? Csak akkor találkoztok mikor ő akarja, szerintem ez nem egy egyenrangú kapcsolat, elfoglaltság ide vagy oda.
2020. márc. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy komolyan veszitek és az őszinte meglátásotokat. Józan ésszel átgondolva igen baromi egyoldalú.. a barátaim is ilyen megosztottan vélekednek erről, mint az előttem szólók. Azthiszem a legjobb amit ki tudok hozni az egészből, ha én is csak azokra a bizonyos éjszakákra utazok mint a kedves hölgy, és a szándékaira egyenesen, rá fogok kérdezni.

Hálás vagyok nektek, ment a pacsi!

2020. márc. 9. 13:47
 10/12 Linny22 válasza:

Most akkor álljon úgy hozzá hogy erre kell még arra a lánynak, aki semmit se érez?

Szerintem valamit biztos, különben ennyit se lenne veled. Afféle picit semleges nézőpontból szemlélném a dolgot. Tehát ne rajong túl, de ne vesd el azt se, hogy igazat mondott ~s szeret. és ne esdekelj h hívjon többet. Egyenlőre. Türelem, és ismerd meg jobban a lányt semmiképp selégy kétségbeesett vagy aggódó szerintem picit királykisasszony akihez erős személyiségű pasi kell aki tudja kezelni őt is meg a helyzeteket. Egyszer - kétszer nem reagálnék egyből az üzijére meg a hívására mondjuk egy nap múlva hívnám.

2020. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!