Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amig ezt magammal hozom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amig ezt magammal hozom nem talalhatok igaz szerelemre?

Figyelt kérdés

Nem panaszkent de az igazsag az, h nem volt jo gyermekkorom es némi serulessel “kuzdok” vagy is elek egyutt!

2 komoly kapcsolatom volt es ott is kiutkozott, h nem szeretem annyira a mozit, a szorakozohelyeket. szoval ez igy jon ki nalam. Kicsit melakolikus vagyok. Egy éve vagyok egyedul es kianyzik a szerelem de kicsit félek is, h ez miatt nem adhatom meg a jovobeli paromnak ezeket!

En probaltam lekuzdeni de nem erzem jol magam nagy tarsasagban.

?:/


2020. márc. 11. 16:35
 1/4 A kérdező kommentje:
30f
2020. márc. 11. 16:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2020. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy nem tudom neki megadni az olyan elmenyeket mint disco, mozi.
2020. márc. 11. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj. Van, akinek szep gyerekkor utan herotja van ilyesmitol. Eleve mas az izlese. De en anno az underground klubokat is utaltam. Van meg olyan ember, aki nem erre vagyik.

Ha nem vagy panikbeteg, kirandulas, seta, kiallitas, barmi egyeb lehet program. Aztan van, aki meg erre sem vagyik.

2020. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!