Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta a barátom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom hogy furcsa neki az hogy így szeretem ez mit jelent? Mit csináljak? A többi lent.21/L

Figyelt kérdés
Tavaly májusban kezdődött ez az egész akkor még szex kapcsolat volt meg beszéltük hogy érzelem nélkül de persze ilyen esetben nincsen ilyen és miért ne? Én voltam az aki bele szeretett.. El mondtam neki azt mondta hogy örül neki de ő még nem tud szeretni vannak érzései. Mindig le zárta ennyivel és hát annyira nem feszegettem a dolgokat igazából féltem hogy azt mondja hogy legyen vége.. Ez így ment szeptemberig.. Meg szakadt minden ami csak lehetett, novemberben mégis fel hívtam.. Es kezdődött minden.. Második találkozónál Azt mondta hogy szeret és hogy nyáron más volt a helyzet és hogy velem akar lenni, adtunk egy esélyt ennek a "kapcsolatnak" nevezett valaminek most még is hitetlenkedve állok előtte mert azt mondta hogy furcsa neki az hogy így szeretem, mert hogy senki nem szerette úgy mint én azt mondta hogy nem zavarja csak furcsa.. De nem értem lehet én velem van a baj? Ha valakibe szerelmes leszek akkor nem lehet furcsa az hogy így szeret nem? Sőt úgy mondd örülök neki nem? Vagy csak én gondolom így? Az lenne a legjobb ha le zárnám vele.. Keressen olyat aki kevésbé szereti.. Hozzá teszem ő 27 éves
2020. márc. 13. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2020. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Istenem de buta vagy :D ez úgy mond egy bók volt butus fiú
2020. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pasit még lehet hogy soha egy csaj sem szerette igazán. És szinte el sem hiszi, hogy te meg bele vagy zúgva. Valami ilyesmi lehet a helyzet.
2020. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg valami teljesen más...
2020. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ő mindig azt mondja hogy drámázok.. Persze hogy drámázok mikor ilyent mond.. Most akkor mit csináljak? :(
2020. márc. 13. 18:10
 6/13 A kérdező kommentje:
17:50.es mire gondolsz? Fejtsd ki bővebben, már nem tudom kivel meg beszélni vele nem akarom mert olyankor le fagyok és utána jut eszembe hogy mit is kellett volna mondanom..
2020. márc. 13. 18:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Esetleg csak dugni akar. Hány ilyen történet van, hogy a csaj fut a fickó után az elhajtja aztán amikor beköszönt a hét szűk esztendő akkor eszébe jut az ingyen lyuk.
2020. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hidd el bennem is ez van hogy csak ezt akarja, de most akkor az lenne a következő hogy meg mondani neki hogy ez nem megy ugye? Csak olyan nehéz :( hogy mondjam neki? Velem van a baj?
2020. márc. 13. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem faszé nem talál már meg egy olyan nő mint te 🤬
2020. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor most mit kezdjek vele?
2020. márc. 13. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!