Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti jelen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti jelen helyzetben mennyire lennétek nyitottak arra ha egy fiú megszólítana titeket valahol?

Figyelt kérdés
Azért mert tetszettek neki.

2020. márc. 14. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként se vagyok nyitott arra, hogy random emberek megszólítsanak. Ezen egy vírus sem fog változtatni.
2020. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Erre akkor se lennék nyitott, ha nem lenne vírus.

Eddig szinte csak idétlenebbnél idétlenebb módokon próbáltak nyilvánosan megközelíteni, elvette a kedvem.

2020. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Engem éppen tegnapelőtt próbált meg NAGYON IDÉTLEN MÓDON "megközelíteni" az az illető, akinek már a gondolata hosszú évek óta foglalkoztat (sokáig nem volt semmilyen kapcsolatunk nehezen megoldható magánjellegű gondjaim miatt.)


HIVATALBÓL megkerestem újra januárban, mert segítséget szerettem volna Tőle kapni - ugyanabból a célból. De annyira kiábrándultam a módszere miatt, hogy talán inkább lemondok róla. Akármennyire szimpatikus...

2020. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Aki szimpatikus számomra nem fog simán leszólítani. És itt nem a külsőre gondolok főleg...
2020. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Nők: "elmúltak azok az idők, amikor a férfiak kezdeményezték, sajnos már beszariak"

Férfi: *kezdeményez a buszmegállóban

Nő: ismeretlennel soha!!!! Milyen creepy

Férfi: *kezdeményez az osztályban/évfolyamban

Nő: "házinyúlra nem lövünk"

Férfi: * kezdeményez színházban

Nő: "hadd egyem már meg a szünetben ezt a sajntos perecet anélkül hogy zavarnának"

Férfi *buliban kezdeményez

Nő: "csak a barátnőimmel jöttem magam jól érezni, mit nem lehet ezen érteni"



AKKOR HOL KEZDEMÉNYEZZEN A FÉRFI??

2020. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hál'istennek végre lett egy jó okom, hogy ne járjak el itthonról és ne akarjon velem senki ismerkedni :D
2020. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

67%os nem a hol a kérdés hanem a kinél. Ezt nem értik sokan. Ha az adott lány szívesen veszi a közeledést szívesen veszi azt a buszmegállóban a benzinkútnál vagy a köz wc-n is. Csak fel kéne tudni ismerni ki nyitott erre és kinek nem hiányzik a háta közepére se ez az egész.

Ha valaki elbújik a telefonja mögé vagy a barátnők közé tuti nem akar semmit.

2020. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

#7

Végre valaki leírta.


Igen, ez a lényeg. Látnod kell az adott lányon, hogy nyitott-e a közeledésre, vagy nem. Ha épp a barátnőimmel vagyok, nincs "igényem" plusz társaságra. Ha szemezek veled, és rád mosolygok, szívesen venném, ha odajönnél (ha én nem megyek oda). Ha épp olvasok, várd amíg egy pillanatra abbahagyom, és akkor nyiss. Ezt kéne megérteni.

2020. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki jól néz ki, annak nyitottak a közeledésére. Aki nem, annak nem.
2020. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Maradok a tarskereson. Legyel fent, ha jobbra huztalak, es te is, beszelni fogunk. Ha egyoldalu, minek.
2020. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!