Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelen vannak itt INFJ személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelen vannak itt INFJ személyiségtípusú nők?

Figyelt kérdés
Nehezen estek szerelembe? Mi jellemez titeket ilyen téren? Meséljetek! :)
2015. aug. 21. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezen bízom meg általában másokban, sok idő kell ahhoz, hogy bízni kezdjek és közben az illetőnek 'bizonyítania' kell, hogy megbízható. Barátságos vagyok másokkal, de nagyon kevés embert engedek magamhoz közel, talán emiatt is tűnök sokak számára visszahúzódónak, néha megközelíthetetlennek. Ha valaki elnyeri a bizalmam, ahhoz 100%-ban hűséges vagyok és mindig ott vagyok neki, ha kell. Szeretek csak úgy dolgokat csinálni (pl főzni, venni valami apróságot stb) hogy boldoggá tegyem az illetőt. Most így ennyi jutott eszembe, de biztos, hogy konkrét kérdésre tudnék válaszolni.
2015. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok:) Hát igazi szerelembe igen. De jelenleg boldog kapcsolatban élek, küszködök a barátom gondolkodó részével, de megvan a harmónia. Én is hűséges vagyok a választottamhoz, talán még akkor is az lennék, ha már veszett ügy lenne, ahogy magamat ismerem.
2015. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen INFJ voltam,még egy éve...most már mindig mást ír :D
2015. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok idő kell mire valaki bekerül a "körbe" viszont ha valakit a szívembe zárok akkor az ajtó kulcsát messzire elhajítom és hétezer mérföldes csizmával sem kereshető meg.

Szenvedélyes és romantikus férfit keresek akiben van érzés és őszinte jóság; szerintem a szíve mélyén mindenki tiszta lélek, csupán néhányan nem akarják, hogy felfedezzük bennük az emberséget.

Megvárom míg a nagybetűs Igazi belép az életembe és nem sietem el; a határozott férfiakat kedvelem akik nem félnek kezdeményezni.

INFJ

2015. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!