Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Ahol jelenleg dolgozok nagyon tetszik egy munkatársam, de semmi jelét nem mutatja annak, hogy bejönnék neki. Az hozzátartozik a dologhoz, hogy nem nézek ki rosszul, általában tetszem a pasiknak. Többször is ittunk együtt melós ivászatokon és akkor is inkább mint ha a húga lennék úgy kezelt.


26/N



2020. márc. 14. 21:04
1 2
 1/11 Hellmano ***** válasza:
34%
"Véletlen" préseld magad hozzá a melleiddel vagy a nuniddal azt, ha nem veszi a lapot, akkor lehet buznyák vagy tényleg nem érdekled, mint nő.
2020. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Ugye milyen szar a friendzone?


Ismerjük ezt mi is...

F

2020. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát nem nagyon volt még ilyenben tapasztalatom, de a férfiaknak kell kezdeményezni, így ha egy pasi van friendzoneban akkor még elhívhatja randira a lányt.

Ha egy nő van így akkor teljesen off.. legalábbis én elég maradi vagyok és nem igazán vagyok híve annak, hogy egy nő nyomuljon. Persze kisebb flörtök meg célzások mehetnek a nő részéről is de ez most jelenleg hasztalan.

2020. márc. 14. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Én is maradi vagyok, szerintem is a férfinek illik kezdeményezni :)


Pontosabban a nő küldhet elsőként jeleket, de ha a férfi veszi a lapot, akkoris ő lesz az aki kezdeményez

2020. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

"ha egy pasi van friendzoneban akkor még elhívhatja randira a lányt"


Amiről te beszélsz, az még nem a friendzone, csak annak az előszobája :)

De mindegy, nem ez volt a kérdésed :)

2020. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Hagyd... Gondolj bele, mi lesz abból, ami így indul? Max. ha nagyon "erőlteted", egyszer vagy néhányszor megdug. De ha jól sejtem, nem ennyi lenne a célod.

Azt írod, általában tetszel a pasiknak. Nyiss inkább feléjük, mert ezzel a kollégával így sokra nem mész, csak fölöslegesen foglalkozol vele és pazarolod az értékes idődet.

2020. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Mindent megtennél csak hogy ne te tedd meg az első lépést mi? a nagy büszkeséged megvéd a párkapcsolattól. Inkább ezért nem is nyitok én sem a lányok felé. Csak megadnám nekik a lehetőséget a lekoptatásra.
2020. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Kiírtál egy kérdést, hogy “mit kéne csinálni”, és az első reakciód az, hogy “a pasiknak kell kezdeményezni”.

Hát oké.

2020. márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Ülj otthon a szoba sarkában gugglva, szemedet bekötve, szádat leragasztva, telefont kikapcsolva. Ez a garantált kölcsönös szerelembe esés receptje. 😂
2020. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
És az miért nem opció, hogy elfogadd, hogy neki nem jössz be?
2020. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!