Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Incel férfiak! Most, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel férfiak! Most, hogy a külföldi pasik kikerültek a képből, találtok nőt?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 22:13
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
77%
Ne a külföldi ferfiakra fogd, hogy nincs nöd. A luzer es önsajnaltato ferfi egy nöt sem vonz magahoz, független a nemzetisegtöl.
2020. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
90%

A nők is kikerültek a képből a járvány hatására, nemdebár.


Az igazi incel minden körülmények közt meg tudja magyarázni, miért nem talál nőt magának. Egy igazi incelnek az sosincs saját felelősége az egyedüllétéért, a hibás mindig valaki vagy valami más. Pl. az objektívnek kikiáltott körülmények, de legfőképpen a nők.

2020. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
28%

#1


Leszámítva azon népcsoportok tagjait akik építhetnek a sajnálatra, tőlük hallani a "jaaaaaj nálunk olyan körülmények voltak, hogy azt el se tudjátok képzelni, szipp-szipp. Minden reggel majdnem megevett a gepárd amikor kimentünk a kúthoz vizet hozni a zümm-zümm bogárleveshez" stb.


#Kérdező


Manapság ki számít incelnek? Csak mert minden szíre-szóra bemondják bárkire, mint régen a "homokos" szó közönségesebb változatát is, amolyan sértésként, vagy annak szánva.

2020. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
81%
Ne viccelj, 😂 ezek soha.
2020. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 acelsziv ***** válasza:
93%
Mindig lesz újabb kifogás :D
2020. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
23%

1. Vagyok

3-as! Szemely szerint attol, ha egy ferfi sajnaltatja magat, hogy milyen nehez körülmenyek közül jött, nem hat meg.

Az viszont nagyon vonzo, ha tett valamit azert, hogy most mar jobb eletet tud maganak biztositani, mert megharcolt erte.

Tudom amugy milyen nökre gondolsz, azok viszont elkeseredett, dagadt nök, akik mar senkinek nem kellenek, es örülnek, ha valaki beteszi nekik a lompost nehanapjan...

2020. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
84%
Mit (vagy kit?) szívtál, hogy ennyire betegesen xenofób lettél?
2020. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
80%
:))))
2020. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel a magyar férfiak is szinte mind magasabbak és jobb képűek nálam.
2020. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
19%

Az összes társkeresőn nyomom, mint az őrült. Ahol van bonus, extra, VIP pack azt mind előfizettem. De nincs egyetlen máccsom sem 😔 Pedig én már tényleg csak ebben reménykedtem és hittem, hogy most, hogy nincsenek külföldiek végre kelleni fogok valakinek 😔 Még azért próbálkozom, amíg tart a VIP tagságom, de nem sok esélyt látok... Úgy tűnik, hogy valóban életfogytig tartó cölibátusra ítéltettem😔

21 F

2020. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!