Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a párotok legidegesítőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párotok legidegesítőbb tulajdonsága?

Figyelt kérdés
Melyik tulajdonságait vagy szokásait nem szeretitek a párotoknak? Akkor kezdeném a sort: Én azt nem szeretem, amikor szinte állandóan megy itthon a tévé, amikor itthon vagyunk és így olyan hazai "celebeket" kell bámulnom, még ha csak egy bejátszás vagy reklám erejéig is, akik irritálnak engem. A másik a megsértődés. Ha a barátnőm megsértődik rám, majdnem egy napnak el kell telnie, mire újra rendesen tudunk kommunikálni. Mi egy harmincas éveik közepén-végén járó pár vagyunk. Ettől függetlenül persze nagyon szeretem őt. Ti melyik szokását nem szeretitek a párotoknak? 34/F

2019. febr. 24. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ezen kattogni, sőt azon dolgozom, hogy a kis hülye szokásait is megszeressem. Egyébként minél több ideje vagyunk együtt a rossz szokásait is hiányolom ha épp nincs velem. De ha nagyon muszáj lenne:

Hmmm

Talán néha túl dühös tud lenni, amikor vezet. De ezt már elfogadtam, ugyanis elmagyarázta nekem, hogy így vezeti le a feszkót. Egyébiránt soha nem dühöng semmin. Ha mégis, megpróbálom megvédeni az elöttünk tökölőt, hogy biztos kakilnia kell, vagy keresi a ház számot, de meg nem találja ;) stb

Ezenkívül nemtudom. Mindent szeretek benne :D


33N (ő 40F) 7 éve együtt

2019. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Hogy ímmel-ámmal cumizik...
2019. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Talán az,hogy nagyon próbál megfelelni mindenkinek. Szeretem mert egy áldott jó lélek,de ha amiatt tolódik vagy törlődik az amugy sem túl gyakori talalkank,mert egy családi biszembas.zomonon kell részt vennie,kiakadok. Már megbeszéltük,aztán közbe jön egy szülinap vagy ünnepség,ráadásul a távoli nem is közeli rokonságban,és neki ott kell lenni mert elvárják tőle. Ő meg nem akar senkit megbántani. Én meg ezt nem igazán értem a részéről.
2019. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az idegesítőnek mondott tulajdonságaink 90%-ban megegyeznek, szóval ezeket egész jól toleráljuk egymásban, nem tartjuk idegesítőnek. :D

Egyetlen dolog van amitől falra mászok és csak rá jellemző. Persze jóindulat meg szeretet van mögötte, de egyszerűen mindenben segíteni akar. Olyan helyzetekben akar megoldani egy problémát, amikben nincs is probléma. Vagy apró kis baromság ami már rég meg van oldva. Azzal viszont teremt egyet, hogy megpróbálja feleslegesen megoldani a nem létező problémát. :D Egyébként sokat változott ebben is, de néha még mindig jellemző rá.

26/N 37/F 5 éve együtt.

2019. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy homokba dugja a fejét amikor probléma van. Főképp amikor az ő családja olyat csinál, akkor nem képes elfogadni hogy az ő családja sem tökéletes és bizony sértő dolgokat tesznek felém, felé is csak persze szándékosan nem akarja felfogni magában, mert összeomlik benne a tökéletes családjáról alkotott kép amit belevertek a fejébe. Mert attól nem tökéletes, mert ők ezt adják elő a nagy világnak.

Ez kapcsolatromboló dolog...


Kisebb dolgok: rendetlen a végtelenségig.

2019. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen olyan tulajdonsága van amitől falra tudok mászni, hogy rengeteget beszél. Ha felteszek neki egy kérdést a választ Ádamtól és Évától kezdi. Egyszer lemértem, hogy mennyi ideig tud beszélni egyfolytában: 38 percig. Ezalatt én meg sem szólaltam, elegendő volt, hogy bólogattam és figyeltem.

Tudom ez nem nagy hiba, de idegesítő, hogy egy 'nem' vagy egy 'igen' helyett 10 perces előadást kell néha végighallgatni.

Ezenkívül a legcsodálatosabb ember a világon.

30N

2019. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!