Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nem tudunk együtt lenni a vírus ideje alatt ezért szakítani akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én két külön városba élünk és rengeteget szoktunk átjárni egymáshoz. Most hogy egyre durvul a helyzet a koronavírus miatt (2020.03.21) így már a szüleim nem akarnak átengedni se és már másfél hete nem találkoztunk egymással. Ő besokkalt és szakítani akar viszont én nagyon nem akarok szakítani sőt kezdek besokallni. Mit tegyek

2020. márc. 21. 15:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

Mar ne is haragudj, de en sem talalkozom a parommal, mivel ö a szüleivel el, es nem szeretnem, ha ök veletlen betegek lennenek miattam/miattunk. Mi meg fiatalok vagyunk, ök mar nem. Eleg önzö a baratnöd, ha nem kepes ezt elfogadni.

Amugy arra az idöre miert nem laksz akkor nala? Esetleg ez lenne a megoldas.

2020. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16%
Igazat kell, hogy adjak a barátnődnek. Megértelek téged is és őt is. A párkapcsolat valóban nem élet-halál kérdés, de párkapcsolat, ami rólatok szól. Kettőtökről! Én is kapányolok amellett, hogy mindenki maradjon otthon, de a baratnőmet nem hagynám. Szóval hozzá simán átmennék, főleg ha ennyire szereted a csajt. Nagy a veszély, nem játék ez, érzem a vírus komolyságát, de a szuleid sztem erősen túlparázzák..kérd meg apukad h vigyen át kocsival hozzájuk, vagy kösd el a kocsit, vagy bérelj egy kicsit, ha szerencséd van behozzák a kijarasi tilalmat így a csajnal maradsz a bérelt kocsival melynek bérleti dijjat elengedik a járvány miatt...te mázlista :D u i ha bnodnél zárjanak karanténba ne szegyellj majd náluk sz@rni.
2020. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
69%
Hát aki ezért akar szakítani, az elég gáz...
2020. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%
Elküldeném a fenébe, ilyen barátnőre nem lenne szükségem.
2020. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
44%
És ha év végéig fog tartani a járvány (mert oltás, semmi nincs még rá), akkor mivan? Sőt... Kitudja meddig fog tartani, mert egy ember többször is elkaphatja. Akkor egy évig nem találkoztok vagy mivan?
2020. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
nem tudom igazán nem tudom mi legyen,de kocsival nem akarnak átvinni már próbáltam és az ott lakás pénzbe van mosni rám meg ilyenek.
2020. márc. 21. 16:00
 17/30 anonim ***** válasza:
2020. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Olvasd el a cikket, merítsetek ötleteket.


Ha ezek ellenére is szakítani akar, talán jobb is. Mindegy egyes problémánál a menekülést választja akkor nem is egy kitartó jellemre utal, tehát cserben hagy akkor, ha nehéz pillanat jön vagy az élet által kovácsolt helyzet alakítja a dolgok alakulását.


Egyébként lehet csak erre fogni is, hiszen mivel változik a helyzet, ha veled most szakít????

Egyedül marad ugyanúgy, ettől nem lesztek együtt, semmit nem old meg vele!! Ezért is látszik ez csak egy fals indoknak.

Nem lehet, hogy nem szeret téged? Vagy van valaki más?


[link]

2020. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
elolvastam egész jó cikk de én elhiszem róla hogyha vége ennek az egésznek nem fog velem szóba állni.
2020. márc. 21. 16:07
 20/30 A kérdező kommentje:
ami súlyosbító tényező hogy mamája velük él és 65+ korú és ezért is félek átmenni. Lehet hogy vírushordozó vagyok és nem tudok róla és megfertőzöm akkor értitek mi következik.
2020. márc. 21. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!