Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nem tudunk együtt lenni a vírus ideje alatt ezért szakítani akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én két külön városba élünk és rengeteget szoktunk átjárni egymáshoz. Most hogy egyre durvul a helyzet a koronavírus miatt (2020.03.21) így már a szüleim nem akarnak átengedni se és már másfél hete nem találkoztunk egymással. Ő besokkalt és szakítani akar viszont én nagyon nem akarok szakítani sőt kezdek besokallni. Mit tegyek

2020. márc. 21. 15:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Öregasszonyt fel kell zárni a padlásra! Neki már úgy is mindegy, öregasszony nem rakéta, fogy a napja, mint a kréta, ezt egy kedves ismerosom írta, szóval ne gátolják ez meg, kell az idő nektek ! A közös idő! Ám akk menjen bnod hozzatok. Arról nem te tehetsz ha az oregcsont ott el...
2020. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
#18-as vagyok. Örülök, hogy elolvastad a cikket, de azért jó volna, ha a kérdésekre is adnál választ, legalább magadnak.
2020. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Vegyetek ki egy lakást szerintem, ha komolyan gondoljátok, mondd meg a barátnődnek tartson ki, 1-2 héten belül kivesztek lakást. Ez nem megoldható?
2020. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
megoldható lenne a lakás azon elgondolkozom. Viszont #18-as elolvastam és az a baj hogy kb írni se tudok neki nemhogy videochatelni annyira rosszul viseljük mert most gondolom sír
2020. márc. 21. 16:47
 25/30 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha kommandós lennél, azt hogy viselné!
2020. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
szakítana
2020. márc. 21. 18:09
 27/30 anonim ***** válasza:
48%
Én értem a lány gondolkodását. Ha nem találkoztok akár egy évig, akkor minek a kapcsolat? Még fiatalok vagytok, majd lesz más. Te szépen kivárod a kijárási tilalom végét, ő meg gondolom addigra talál mást, aki átjár hozzá. Ez nem szép, meseországban biztos várna is rád, de én a földön élek és azt gondolom így lesz. Ne legyen igazam!
2020. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
74%
világjárvány idején a lehető legidiótább módon viselkedik, örülj neki hogy szakítani akar
2020. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nagyon önző a barátnőd, hogy a saját családjára sem gondol, rád se és a te családodra se. Te nem vagy lényeges, csak a saját szeretetigényét elégítse ki valaki. Zsarolásnak hívják, amit most ő csinál. Ha nem mész, akkor szakít... nem érdekli, hogy mit okoz, csak a saját akarata érvényesüljön.

Voltam ilyen emberrel, ez annyira tipikus viselkedés. Hazugság, hogy nem bírja ki, ha szeretne, akkor nem lenne ekkora hiszti. Nekem az exem volt ilyen, mond neki szépen, hogyha szakít, akkor se mész. Úgyse fogja meglépni, lehet nem beszél veled hetekig, mert előadja a nagyhalált, de ez kamu. Ezt úgy hívják, hogy lelkiterror.

2020. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szakíts te vele. Olyan embernek, mint a mostani párod ,nem való párkapcsolat. Abszolút, egyáltalán nem megértő.

Amúgy meg uralkodjon az ösztönein, nem vagyunk már ösztönlények. -Szerintem. Meg milyen fenyegetőzik, hogy elhagy, de nemá, mi ez de komolyan. Mitől lenne jobb, ha mondjuk tegyük fel, most úgyse tudna ismerkedni... Dobd ki te szerintem nyugodtan, őérte nem kár, találsz jobbat.

2020. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!