Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret még az exem? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még az exem? Vagy csak barátilag közelít?

Figyelt kérdés

Exemmel lassan egy éve szakítottunk, néhány hónapja viszont elkezdett keresni, azóta minden egyes nap, van hogy többször is rámír. Van barátmője, akiről szinte sose beszél, de néha elejt egy olyat, hogy szereti és nem lehet vele, hiányzik neki... a stílusa teljesen baráti, de nagyon istenít, azt mondja mindig, hogy jó nő vagyok, bomba, nagyon szép, tökéletes, velem csak jól járna bárki... de olyat is mondott már, hogy ideje lenne normális embert találnom magam mellé, ebből nekem az jön le, hogy magát nem tartja elég jónak hozzám. Néha olyanokat is mond, hogy mindegy milyen lennék, ha változnék, ha bármi történne velem, mert akkor is én leszek, és hogy neki mindegy, mert ő: és itt be se fejezte a mondatot. Így hagyta.


Nagyon úgy tűnik, hogy szereti a barátnőjét, és barátilag közeledik hozzám, de ezek a dolgok elbizonytalanítanak. Én még szeretem, és reménykedek abban, hogy ő is, de a baráti kapcsolattal is megelégszek, csak ne tűnjön el. Ti mit gondoltok? És mik azok a jelek, amikből még esetleg az jönne le, hogy szeret? És esetleg mit tegyek? Tudja, hogy én még szeretem. Előre is köszi!



2020. márc. 22. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Te is meg az exed is gusztustalanok vagytok. Már ott le kellett volna állítanod, amikor elkezdett írogatni a barátnője mellett, de neked tetszik nyilván, hogy újra nyomul, és ne akard elhitetni velünk, hogy szerinted ez csak baráti. A volt pasidnak az a szegény lány csak egy pótlék, amúgy meg téged akar, te meg simán belemész ebbe.
2020. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Semmi ilyen kérdést nem szabad kiírni:) Itt istenek figyelik minden mozdulatodat. Tudják, hogy gusztustalanok vagytok:) Kell még fejlődni a gyak népének.


Ha érzel irányában valamit, nyugodtan jelezd neki, szerintem vissza akar hozzád menni vagy legalábbis nem utasítana el. Szerintem ne hagyd ki a lehetőséget.

2020. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

A helyzeten nincs mit nem érteni. Nyilván annak idején megszeretett az exed és még mindig szeret, ragaszkodik hozzád, sokat gondol rád, törődik veled. De egyszerre szereti a mostani barátnőjét is, valószínűleg legalább annyira, mint téged, vagy még inkább. A nőknek ezt általában nagyon nehéz felfogni, de a férfiak többsége érzelmileg is poligám, azaz egy nő felé érzett vonzalma és szerelme nem zárja ki azt, hogy egyidejűleg egy másik nő felé is ugyanúgy érezzen. A férfi-ragaszkodás, a férfi-szerelem és a férfi-vonzalom nem kizárólagos a legtöbb esetben. Szóval a helyzet teljesen világos.


Egyébként pedig nincs mit tenned, hiszen ha ott akarná hagyni a barátnőjét érted, már ezt jelezte volna rég. El kell fogadnod, hogy a dologból egyelőre nem lesz újrakezdés, vagy ha egyszer majd igen, az teljesen rajta fog múlni, az ő döntése lesz, ő fogja kezdeményezni, ha egyszer majd elválnak az útjaik a jelenlegi barátnőjétől. Ez lehet, hogy egy hónap múlva lesz, lehet, hogy öt év múlva, lehet, hogy soha. Ezzel a bizonytalansággal kell most megtanulnod együttélni.

2020. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elkezdhetnék veszekedni, egész egyszerűen azért nem fogok, mert igazad van. Én sem örülnék neki, ha a hátam mögött ilyen menne. Viszont szeretem, és emiatt nem tudok továbblépni rajta. Tudom, hogy nem szép dolog, hogy nem állítom le, de ha valóban ezt érzi, akkor ha megszakítom vele a kapcsolatot vagy nem, az a lány akkor sem lesz neki ez első. Persze csak abban az esetben, ha ez van. Egy baráti társaságunk van, így nem akarok vele rosszban lenni, és nem fogom elküldeni, ha rám ír vagy esetleg felhív.
2020. márc. 22. 18:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor lehet, hogy saját érdekemben lenne jó, ha megszakítanám vele a kapcsolatot...
2020. márc. 22. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Összességében csak az idődet pocsékolod el. Teljesen feleslegesen.

A végén csak carul fogsz kijönni

2020. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nosztalgiából dugna, ennyi. Ne dőlj már be neki

31n

2020. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!